7 жовтня 2019

18:06
В Україні планують провести нову адміністративну реформу, яка передбачає введення префектів на місцях.
17:13
Вночі в Московському районі в результаті аварії травми отримали четверо людей.
15:51
Нова адміністративна реформа, яка зараз знаходиться на стадії розробки, передбачає розширення повноважень влади на місцевому рівні і заміну державних адміністрацій на префектури, які будуть стежити за законністю рішень місцевих рад.
15:42
Нова міністерка освіти та науки України Ганна Новосад і члени команди з впровадження Програми з розвитку м'яких навичок розповіли, як виглядатиме сучасна та передова освіта в школах.
14:52
Від отриманих травм 63-річний житель селища Сахновщина загинув на місці, а 37-річиний велосипедист опинився в лікарні.
12:42
Наймасштабніша модна подія Східної України - Kharkiv Fashion 2019 пройде 11 і 12 жовтня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля ».
12:11
У п'ятницю, 18 жовтня, в Будинку Алчевських, відбудеться сольний концерт солістки СХІД OPERA Юлії Антонової – лауреатки міжнародного конкурсу вокалістів імені Івана Алчевського. Концерт пройде в супроводі Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» під керівництвом диригента Юрія Яковенко. У програмі – оперні арії та популярні пісні.
11:51
В Індустріальному районі невідомими був пошкоджений банкомат.
17:47
2 жовтня у Харкові стартував бета-тест (перевірка майже готової версії продукту перед виходом в App Store та Play Market) безкоштовного мобільного додатку Clewo — цифрового помічника в сортуванні, пошуку та утилізації відходів. Головне завдання програми — допомогти тим, хто сортує побутові відходи, та тим, хто їх переробляє, знайти один одного.
09:17
Волонтери, які допомагають військовим, розповіли про їх потреби.