Мистецтво

17:51
В експозиції представлені творчі роботи дітей від 3-ох до 14-ти років.
16:21
27 січня в 19:30 на головній сцені ХНАТОБ/СХІD OPERA в одному концерті вперше зберуться дует 5'NIZZA (Сергій Бабкін та Андрій Запорожець), Сергій Жадан, Ната Сміріна, Марія Чайковська, Agata Vilchyk GROUP, Олег Каданов, Ната Кот і Юність Юнга.
11:38
«Часи сновидінь» — дебютний психологічний роман Мстислава Чернова, кореспондента The Associated Press, уродженця Харкова, який працював у зонах конфліктів в Україні, Сирії, Іраку, секторі Газа.
18:38
Відкриття виставки об'ємних панно відбудеться 16 січня у Харківському художньому музеї.
17:31
11 і 12 січня в Харкові вже вчетверте відлунав Всеукраїнській фестиваль вертепів “Вертеп-фест 2020”. Серед 52 колективів, що з'їхалися з різних куточків України, в цьому році була велика кількість саме з Харкова та області. А до традиційної вертепної ходи приєдналося багато пересічних харків'ян та мешканці Лисичанську, які приїхали, щоб пройти разом з усіма в колоні. Всього в ній головною вулицею міста йшло понад 1 500 осіб.
13:51
У п'ятницю, 10 січня в Харкові стартував V Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва. У конкурсній програмі беруть участь 11 артистів і 2 колективи з Сум, Дніпра, Кривого Рогу, Мінська (Білорусь), Житомира.
09:38
Виставка живопису та творчих робіт Марини Кривко та Світлани Олєйнікової триватиме до 19 січня.
10:22
Вже сьогодні та завтра - “Вертеп-фест 2020”. Його організатори - БО “Благодійний фонд "Харків з тобою" - запрошують всіх відвідати цю вже традиційну святкову феєрію, що встигла впасти до душі багатьом харків'янам. В суботу та неділю вони матимуть змогу послухати веселі колядки, побачити дивовижні вистави, спостерігати відмінності у персонажах і сюжетах вертепних драм. Адже до Харкова завітає понад 50 колективів - близько 1 000 учасників з різних регіонів України.
09:31
МАСО «Слобожанський» започатковує новий цикл концертів, присвячених найвеличнішим музикантам, чия творчість і є поняттям «класична музика».
17:02
Всеукраїнський фестиваль вертепів “Вертеп-фест” - яскравий масштабний захід, що за чотири роки існування вже став улюбленцем багатьох українців.