Мистецтво

17:12
У п'ятницю, 29 грудня, в Будинку Алчевських відбудеться концерт «Симфобитва. Оркестровий батл диригентів». Захід пройде у незвичайній для академічної музичної традиції формі батла - творчого змагання між диригентами. МАСО «Слобожанський» будуть по черзі керувати диригенти Юрій Яковенко, Сергій Горкуша та Сергій Лихоманенко. Під їхнім керівництвом оркестр зіграє музику різних стилів.
16:44
21 грудня в Харкові всьоме відбувся Міжнародний мистецький благодійний проект «Класична феєрія».
18:09
«Вертепуй разом з друзями!» - під таким гаслом 12-13 січня у Харкові втретє пройде «Вертеп-фест». Його організатори вважають, що яскравий, великий фестиваль в мегаполісі є прекрасним приводом для українців завітати до Харкова, особливо для «легкої на підйом» молоді.
16:11
Друга бієнале молодого мистецтва оголошує open call (відкритий конкурс) для художників та художниць. Відібрані за результатом конкурсу роботи будуть представлені в експозиції основної програми Бієнале.
15:24
У п'ятницю, 21 грудня, на сцені Харківського театру опери та балету, хор вихованців Харківського спеціального навчально-виховного комплексу ім. Короленка, для дітей з порушеннями зору, виконає українську народну пісню «Щедрик» в обробці Миколи Леонтовича.
15:56
У перший том увійшли пам’ятки Куп’янського району Харківської області.
16:41
На харківському концерті можна буде послухати музикантів з різних країн світу.
15:24
Експозицію Інни Давиденко можна подивитися з 13 по 19 грудня.
11:15
В Обласному центрі культури і мистецтва відбудеться виставка авторських ляльок
14:06
15 грудня в Харкові в останній раз пройде концертна програма “МНОГО[СЛОВ]НО”.