Мистецтво

14:25
Другий міжнародний кінофестиваль документальних і художніх фільмів Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival проходить у Харкові в рамках Тижнів Німеччини 24-28 жовтня.
16:27
Кураторами основної програми, яким і належатиме випрацювати тему та бачення Бієнале, стали Борис Філоненко (Харків) та Дарина Скринник-Миська й Анастасія Євсєєва (Львів).
13:31
24 жовтня в 18:00 у Fabrika.space у Харкові в рамках Тижнів Німеччини відкриється Другий міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs. За п'ять днів тут покажуть 18 повнометражних документальних і художніх фільмів.
13:36
У четвер, 25 жовтня, в Будинку Алчевських відбудеться концерт «Подорож в чарівний світ романтизму - музика для духових інструментів», на якому музиканти виконають твори, написані спеціально для духових інструментів.
13:47
Виставка триватиме з 23 жовтня по 2 листопада. Розташується вона в інформаційно-виставковому центрі «Бузок».
16:17
В урочистому заході з нагоди відкриття харківських «Тижнів Німеччини в Україні 2018» взяв участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.
13:15
У п'ятницю, 12 жовтня, в Будинку Алчевських, відбудеться перший сольний концерт учасника національного телешоу «Зірки в опері», соліста Харківського оперного театру і театру музкомедії Володимира Козлова. Прем'єра пройде в супроводі Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» під керівництвом диригента Юрія Яковенка.
11:20
У галереї “Бузок” відбудеться виставка, де будуть представлені олійні роботи Матвєєва.
19:51
На три тижні Харків перетворився на музичну столицю – 6 жовтня в обласній філармонії відкрився 25-й Міжнародний музичний фестиваль «Харківські асамблеї: противлення злу мистецтвом».
13:30
У місті відбудеться фестиваль французьких короткометражок.