Мистецтво

11:59
"Шлях Енея": у Ніч Музеїв відбудуться кураторські екскурсії виставкою та лекція про політику пам'яті з експерткою музею “Бабин Яр”
10:37
17 травня о 19:30 у Соборі Успіння Пресвятої Діви Марії (костел на вул. Гоголя, 4) відбудеться безкоштовна лекція-концерт «Вівальді. Між літургією і карнавалом».
15:26
Мистецтвознавець Михайло Красиков розповість про Харківську школу романтиків ХІХ століття.
15:10
На сцені Театрально-концертного центру (мала зала ХНАТОБ) відбувся фінал Всеукраїнського благодійного конкурсу-фестивалю дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Музична майстерня».
09:21
У Харкові покажуть українсько-італійський виставковий проект, у центрі якого – стосунки митця з минулим і політика пам’яті.
12:32
Галерея «Мистецтво Слобожанщини» презентує програму до Ночі музеїв.
11:04
Незадовго до Ночі Музеїв, 14 травня у Харкові, в Харківській школі архітектури (ХША; Конторська, 5) відбудеться україно-австрійський симпозіум музейної архітектури Museum Architecture Symposium.
15:58
8 травня в приміщенні арт-студії Aza Nizi Maza (Чернишевська, 4) відкриється виставка «Гілки та рури». Її авторами є двоє підлітків: Михайло Івашура, 15 років, художник із аутизмом, який малює метрополітен та міську забудову, та Василь Верещагін, 14 років, який створює свій мікросвіт у коміксах та досліджує стріт-арт.
13:47
В Харкові відбудеться унікальний концерт за участі легендарної «Червоної скрипки».