Технологiї

23:59
Інтернет-гіганти мережі YouTube, Facebook, Twitter та і Microsoft вирішили згуртуватися для того, аби спільно протистояти поширенню через їх інформації з екстремістським змістом.
01:13
Експерти компанії Instrumental, які проводили діагностику пристроїв Samsung, змогли встановити причину вибухів смартфонів Galaxy Note 7.
16:41
Система управління російського корабля "Прогрес", який зазнав аварії на території республіки Тува в Південному Сибіру, була зроблена в Харкові.
04:31
Палеонтологи представили знімок загадкової мережі лабіринтів, розташованих на рівнині Утопія в північних низовинах Марса.
01:08
Найбільший український сервіс обміну інформацією Ex.ua заявив про продаж свого домену за $1 млн у зв'язку з припиненням роботи з 1 грудня.
13:15
5 грудня харківські науковці продемонструють свої новітні розробки.
00:54
Група харківських інженерів сконструювала унікальну споруду, котра збирає сонячну енергію – і видає електричну.
00:49
Малопотужні FM-радіостанції – як контрпропаганда російській інформагресії. Такі проекти готуються вийти в ефір Харківської області. Один з них уже навіть існує, але не мовить.
16:59
До середини 2017 року проект планують завершити.
01:53
Вчені з Технологічного інституту Джорджії зацікавилися побудовою котячого язика і вирішили створити схожий за властивостями матеріал з мікро-щетинками.