Статті & Iнтерв'ю
14:22
Дмитро Пилипець є відомим харківським активістом Громадської Ініціативи «Оновлення країни». Пан Дмитро не був байдужим і до політичної ситуації і в 2004 році. Брав участь у революційних подіях на Харківському майдані.
13:49
За сучасних умов політичні партії, рухи та громадські об’єднання є ключовими елементами демократії, рушійною силою процесів, що відбуваються у суспільстві. .
Безумовно, що документи, які накопичуються в процесі їх діяльності є частиною історико-культурної спадщини України та Національного архівного фонду. Держава у пріоритетному порядку підтримує і фінансує їх виявлення та взяття на облік, гарантує їх збереженість.
21:48
Смерть 600 людей (геноцид НКВД, 1939-1941 рр., Івано-Франківщина), четвертою частиною з яких є діти, в тому числі й немовлята, для харківських журналістів виявилася нецікавою. А мова йде про археологічні розкопки, про знайдені людські кістки на глибині 20 сантиметрів та ще низку фактів, пов’язаних з цією темою. Виявляється, що набагато важливішою є чергова стаття з цитатами Геннадія Кернеса, який все ще працює Харківським міським головою, курс валют, ціни на харчі, критика чинної влади і роздуми на тему: «чому ж нам так погано живеться».
21:58
Сергій Кулик працює машиністом Південної залізниці. «Справжній варті» пан Сергій розповів про тривалість робочого дня, відібрані вихідні та своє бачення головної причини всього того, що відбувається.
21:35
Небагато націй воїнів дожили до наших часів. Вікінги канули в Лету. Спартанців вже давно немає, а татаро-монгольські орди з 13-го століття були не надто плодовиті (швидше, вони були саморуйнівними). Так що, якщо улюблене заняття нації це війна, то великі шанси на те, що з часом всі її залишки щезнуть.
22:48
22 серпня після другого засідання Комітету опору диктатурі його учасники вийшли на вулицю. Дехто продовжував бесіди на економічні та політичні теми. Розходитись не поспішали.
14:32
Ольга Монастирська є директоркою Уричивської початкової школи, що на Львівщині, і першою людиною на селі. Там немає сільської ради, вокзалу. Тому всі, кому треба оформити субсидію, або дізнатися чим і звідки можна виїхати до Львова – ідуть до пані Ольги.
10:16
Незабаром велике свято – День Незалежности нашої держави. День, що багато поколінь українських патріотів наближали своєю самовідданою боротьбою, своєю кров’ю, а часто і власним життям. Та, на жаль, не для всіх харківців ця дата святкова. І якщо ставлення до незалежности окремих громадян ще можна якось зрозуміти, то позиція місцевої влади видається більш ніж дивною. Можливо, мляве невиразне відзначення Дня Незалежности було б не так помітне, якби не відбувалося на тлі «буйного» відзначення «дня освобождєнія Харькова», що припадає на 23 серпня. «Наші» владоможці, з року в рік «галасуючи» навколо цього «праздніка», навіть інколи «забувають» про головне державне свято. Подібне можна спостерігати й зараз.
20:32
І все-таки парад потрібен. Державне свято, 20-ліття Незалежності, як же без параду? Це ж фактично перша така урочиста дата – повноліття молодої держави. Люди повинні побачити її честь і славу, її оборонну міць, її провідників і достойників, відчути ритм карбованих кроків у самому серці столиці. Досі ж так і було, а на ювілей не буде?!
16:11
Дзвінка Манько є солістом і засновником українського етно-гурту «Бузиновий яр». Вона також хормейстер, головний диригент Львівського зразкового дитячого хору «Радуниця» і дуже щира життєрадісна людина.