Будьмо!

09:19
Сьогодні прийдеться відмовитися від традиції закушувати луком, що полюбилася багатьом, тому що в день народження літературного тата Чиполліно це може виглядати блюзнірством.
12:36
«Я раптом відчув, що краса і жах, минуле і майбутнє, бог і диявол перебувають за межами моєї свідомості, але усередині мене...» – писав Тім Лірі. От які жахи трапляються з людьми, які замість випивки віддають перевагу «філателістиці».
09:18
День працівників харчової промисловості було встановлено у 1966 році та святкується у третю неділю жовтня. Із задоволенням святкується, тому що саме ці люди скрашують процес пиття плодами своєї професійної діяльності. Віват!
09:00
Якщо ви зібралися сьогодні скористатися послугами авіакомпаній, готуйтеся до того, що замість Болівії вас може занести на Берег Слонової Кістки або в найгіршому разі у Мозамбік: авіадиспетчери сьогодні відзначають своє професійне свято.
09:03
17 жовтня – Міжнародний день боротьби за ліквідацію вбогості. Метою проведення цього дня є підвищення усвідомлення необхідності боротися з убогістю та злиднями в усіх країнах. Так що, навіть коли п'єте, залишайтесь свідомимі.
09:05
1958 року американська секретарка Патриція Хароскі запропонувала нове свято – День Шефа. 1962 року це свято було офіційно затверджене губернатором штату Іллінойс.
09:00
Із життя: «Привіт, Оленко. У тебе є Кант, Гегель чи Фейєрбах? Мені на семінар з філософії треба...» Оленка, після хвилинного ступору: «Немає. Є тільки шнур, циркуль та антресолі!» Так вип'ємо ж за потяг до знань!
09:05
14 жовтня в нашій державі відзначається День українського козацтва.
09:14
Мало того, що 13 жовтня 54 року н.е. дружина римського імператора Клавдія отруїла його грибами. Також у цей день народився засновник теорії расизму, і була опублікована книга Фрейда. Множимо на понеділок і одержуємо РЕАЛЬНО ВАЖКИЙ ДЕНЬ.
09:08
Нарешті робочий тиждень дійшов кінця й можна розслабитися.