Будьмо!

09:59
Щоб гідно вимовити тост з приводу свята, що відмічається сьогодні, потрібна незвичайна відвага, а значить випити просто необхідно: 6 листопада − Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів.
11:07
Сьогодні день народження видатного майстра образотворчого мистецтва (символізму та модерну), крім заслуг в області живопису, що гріє душу кожного слов'янина благозвучністю свого прізвища.
10:04
4 листопада працівники залізничного транспорту України відзначають своє професійне свято. А ми приєднуємося: дудимо, сигналимо та семафоримо на їхню честь.
10:38
3 листопада в Україні відзначається День ракетних військ та артилерії, що входять до складу Сухопутних військ Збройних Сил України. Це професійне свято встановлено Указом президента від 31.10.1997. Дав 4 дні, щоб підготуватися...
09:49
Хелловін – ніч перед Днем усіх святих. Хоча, завдяки процесу глобалізації та безперервних слов'янських спроб урізноманітнити будні більшою кількістю свят, про це і так знають усі.
09:06
Так, 1938 р. у США на радіостанції CBS відбулася трансляція радіоверсії фантастичного роману Герберта Уеллса «Війна світів», стилізована під прямий репортаж з місця подій. Багато американців повірили в реальність подій, що викликало небачену паніку.
09:24
Пам'ятник вождю світового пролетаріату в нашому місті уцілів неспроста: наприклад, сьогодні було б дуже доречно підійти до нього, і, скандуючи «Партія, Ленін, Ком-со- мол!!!» випити (багато) за день створення ВЛКСМ.
09:09
Цього дня 1886 р. відбулося офіційне відкриття статуї Свободи (повна назва – Свобода, що опромінює світ). Одна із найзнаменитіших скульптур у США і у світі, що часто називають «символом Нью-Йорка та США», «символом свободи та демократії», «Леді Свобода». Тому, вважаємо, за це треба випити. Якщо не за американців, так просто за усвідомлення «розкутості». Свобода вона і в Африці Свобода, чи не так?
09:00
Будемо вважати понеділок неділею, тому що «мама – анархія, тато – склянка портвейну». Цього принципу варто дотримуватися, відзначаючи сьогодні день народження Нестора Махно – персоніфікованого втілення Жовтневої революції.
09:20
Сьогодні «події для обмивання» неймовірно суперечливі: це і день народження ООН – провідних планетарних борців за добро, і головного знищувача слов'янської психіки – автора саги «Москва – Петушки». Так що, розбирайтеся (не без півлітри) та міркуйте (утрьох, як мінімум).