Будьмо!

08:26
26 січня 1993 року був підписаний Закон «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні». З тих пір 26 січня святкується як «День працівника контрольно-ревізійної служби України».
08:22
Робочий тиждень практично закінчився, і залишилося тільки гідно і мужньо дотягнути до вихідних. А тренування для цього просто необхідне.
08:19
Робочий тиждень поступово перевалює екватор, і залишилося лише з гідністю і мужністю дотягнути до вихідних. А тренування для цього просто необхідне.
08:23
Сьогодні, згідно традицій Дня обіймів – молодого міжнародного свята, дружньо обіймати можна навіть незнайомих людей. Головне, робити це вибірково: щоб потом битися або одружуватися не прийшлося.
09:09
У цей день 1991 року більшість кримчан на загальнокримському референдумі висловилася за відновлення Кримської автономії, що визначило статус Криму в складі України. Інші українці й дотепер розсипаються в подяках, особливо влітку.
09:30
Сьогодні всі православні, а також співчуваючі відзначають Водохрещення Господнє. За природною традицією свято це супроводжується морозами, тому «причаститися» необхідно ще й «для зігріву».
09:56
Цього дня в 1956 році народився великий і жахливий Девід Коперфілд, ілюзіонист, і, по великиму рахунку, аферист. Адже влаштувати телезникнення Статуї Свободи будь-який дурень зможе. А от правильно пити за жінок «з ліктя» вміють тільки наші мужики. Ось за це краще і вип'ємо.
08:07
15 січня 1700 року вслід за наказом про брадобриття, що викликав сильне незадоволення, виходить наказ Петра I про зміну плаття: « ...носити плаття, угорські кафтани, верхні завдовжки по підв'язку, а спіднє коротше верхніх, тією ж подібністю...»
08:18
Щоб пригадати, що в світі є ще щось окрім новорічних свят, підійде дата заснування одного з відомих лицарських орденів. 14 січня 1119 року, в день святого Іларія був заснований Орден Тамплієрів.
12:53
Сьогодні всі незадоволені начальниками, босами, шефами і іншою нечистю можуть строчити петиції – історія показує, що вони матимуть успіх. А успішні заходи, як відомо, потрібно обмивати.