Будьмо!

09:13
Перше згадування про футбол як «про гру в м'яч ногами» історики знайшли в китайських джерелах, що датуються другим тисячоріччям до нашої ери. Так що пити із цього приводу дозволено споконвіку, всерйоз і надовго.
09:00
У цей день 2003 року в мексиканському місті Меріда на політичній конференції високого рівня було відкрито для підписання Конвенцію ООН проти корупції. З того часу 9 грудня вважається Міжнародним днем боротьби з корупцією.
10:26
У цей день 1943 року народився Джим Моррісон, лідер групи «Doors», та було вбито Джона Леннона, лідера групи «Beatles». Загалом, любимо, пам'ятаємо, уболіваємо та п'ємо, п'ємо, п'ємо на честь двох гуру світової музики.
09:13
Як відомо, волонтери – це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства. Так що, якщо друзі попросять вас сьогодні бурхливо відзначити разом з ними День працівників статистики або Хануку, відмовлятися просто грішно!
09:52
А ще сьогодні людство довідалося, чому небо блакитне. Крім цього, сьогодні не завадило б протерти спиртом свої комп'ютери на честь Дня російської інформатики. Частину «протирання» можна вжити усередину самому.
09:33
1 грудня весь світ відзначає день боротьби зі СНІДом; уся Україна – День Прокуратури. А ось як логічно об'єднати ці два приводи, міркувати потрібно як мінімум утрьох.
09:55
Із Джимі Хендріксом усе зрозуміло: на честь цього гітарного берсеркера випити можна д-у-уже багато. А от, чи допоможе алкоголь у випадку Бориса Гребенщикова, і взагалі, чи потрібно вам усе це, думайте самі.
10:39
25 листопада вважається Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок. Так що, хоча б сьогодні не змушуйте дружину виносити сміття, а зробіть це самі.
10:55
Щоправда, святкують цей день тільки в Америці. Але тим більш аргументованіше буде випити разом з янкі: нехай знають, що коло друзів (разом із судинами) ефективніше всього розширює алкоголь.
09:32
Сьогодні вся світова громадськість святкує день привітань. А православна – Михайлів день. А загалом – «Превед, медвед!»