Будьмо!

10:10
У цей день, 20 листопада, найбільш актуальним залишається наступний тост: «Так вип'ємо ж за те, щоб у наших дітей були багаті батьки!»
09:22
2002 року прогресивна світова громадськість уперше відзначила Всесвітній день туалету – один із самих оригінальних та, за традицією, що склалася, веселих свят.
14:53
У Росії 18 листопада відзначають День народження Діда Мороза. Дату його народження придумали самі діти...
10:24
Сьогодні п'ємо сік древа пізнання та закусюємо гранітом науки. 17 листопада – День студента. Незважаючи на те, що цей день відзначається невтримними веселощами, історія свята «гризунів граніту» досить сумна.
09:48
Ця дата відзначається щорічно з 1991 року в день народження Фредерика Бантінга, канадського фізіолога, що відкрив разом із професором Джоном Маклеодом гормон інсулін.
09:59
1745 р. у Франції народився Валентин Гаюї – відомий педагог, що заснував у Парижі та Петербурзі кілька шкіл і підприємств для сліпих. За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я саме ця дата відзначається як День сліпих.
09:42
Сьогодні кожний поважаючий себе та історію свого міста харків'янин має здійснити паломництво на вулицю Римарську, до школи, де колись навчалася Людмила Марківна, і хильнути там чарочку за її здоров'я.
10:27
А слабо на честь Федора Михайловича «Ідіота» перечитати? Або хоча б серіал подивитися? Отакої... Ну хоча б чарочку перекиньте на згадку про великого класика світової літератури.
09:57
1945 року на Всесвітній конференції молоді в Лондоні засновано Всесвітню федерацію демократичної молоді. Від того часу 10 листопада відзначається як Всесвітній день молоді.
10:22
Цей рядок з дитинства навряд чи знайомий нинішнім молодим людям, для більшості яких наступаюче свято буде всього лише буднім днем, без традиційних атрибутів.