Будьмо!

09:08
10 жовтня в Україні відзначається День працівників стандартизації та метрології. У сукупності із Всесвітнім днем психічного здоров'я можна заявити наступне: «Зробимо адекватність еталоном!»
09:16
У цей день 1940 року народився Джон Леннон, британський рок-музикант, співак, композитор, поет, художник, суспільний діяч, засновник і лідер групи «Бітлз»... Та ви й самі усе знаєте.
10:29
День солідарності журналістів було запроваджено 1958 року в Бухаресті, на 4 конгресі міжнародної організації журналістів. За задумом депутатів, у цей день журналісти всіх країн та видань повинні демонструвати миру свою солідарність, особливо у справі захисту своїх прав.
10:52
Чи знав хлопчик на ім'я Фарух Балсара, що народився незабаром після другої світової війни (1946) в одній з англійських колоній, на острові Занзибар (у східного узбережжя Африки в Індійському океані), про те, що стане легендою й кумиром мільйонів людей, що живуть по всіх куточках земної кулі?
09:40
В 1975 році, 4 вересня, вийшла в ефір перша передача телевізійного клубу знавців «Що? Де? Коли?». З моменту першої появи у прямому ефірі Центрального телебачення телевікторина відразу завоювала симпатії численної аудиторії глядачів.
09:04
3 вересня 1914 року американка Мэрі Фелпс Джекобс винайшла бюстгальтер. Досвідчений зразок вона змайструвала за допомогою служниці з носових хусток і запатентувала свій винахід у 1915 році.
09:05
2 вересня 1871 року «відкрив свої дії» Харківський Земельний Банк. Банк було засновано «для видачі позик під заставу нерухомого майна, що належить їхнім власникам, на правах повної власності, спочатку в п'яти губерніях: Харківській, Курській, Воронезькій, Єкатеринославській та Полтавській».
09:31
Для когось 1 вересня – початок шкільної кабали. Для когось, кому більше пощастило з навчальним закладом та власним світоглядом, – це початок шляху до незвіданого. І тим і іншим хочеться побажати в цей День: першим – щоб гризти граніт науки було легше, іншим – щоб було цікавіше. Ну, а найкраще , і першим і другим зібратися разом і полегшити/прикрасити своє життя нехитрим хімічним способом за допомогою з'єднання C2H5OH.
08:17
Сьогодні 49-й день народження відзначає король поп- та інших-частин-тіла музики, що не вилазить із судів через всілякі обвинувачення, але усе ще великий Майкл Джексон.
09:41
Хапаємо турбобластер, сідаємо у ракету й летимо на альфу Центавра святкувати день народження одного із двох тат вітчизняної фантастики – Аркадія Стругацького.