Будьмо!

11:13
9 жовтня 1940 року в Англії народився лідер The Beatles Джон Уїнстон Леннон.
09:47
Сьогодні професійне свято людей, все життя яких підпорядковано гаслу: «Знати право, служити праву, захищати право». І випити за це сьогодні можна усім, тому що «Abusus non tollіt usum»!
09:31
Сьогодні – страшно навіть подумати – День народження Білого Світа! Так-так, саме 7 жовтня 3761 до н.е. було створено світ, звідки й ведеться відлік часу в іудаїзмі.
09:03
Тобто п'ємо ми сьогодні за те, щоб плодилися та розмножувалися рідкі тварини божі, і, не цокаючись, − за тих з них, чий вид, стараннями людськими, вже давно канув у Лету.
09:31
Є такий анекдот: «Ти чого, сина, пишеш? – запитує батько. Синок відповідає, мовляв, у ЖЖ пишу. Батько йому на це: «Коли Єсеніну було як тобі, син, років – він був великим поетом!» Синок на розгубився: «А коли йому було як тобі, тато, він повісився». Але ми все ж таки вип'ємо за талант.
09:41
Сьогодні в нашій країні велике свято: народився Андрій Данилко, який пожертвував гендерною приналежністю, щоб урятувати країну, ставши її напівкультурно-епатажним символом. Віват!
09:16
А ще сьогодні – Всесвітній день архітектури, Міжнародний день людей похилого віку та Міжнародний день житла. Загалом , приводів предосить, головне – не перестаратися.
09:39
Чхусок – день повного місяця, який із найбільшим нетерпінням чекають усі жителі сучасної Кореї. А оскільки в Україні сьогодні нічого масштабного не намічається, можна й до корейців приєднатися.
09:18
Язик твій, як відомо, – твій ворог. Тому, непогано було б знати пару-трійку чужих мов. Або, на крайній випадок, пам'ятати, що «vodka – connectіng people!».
09:34
25 вересня в усьому світі відзначається Всесвітній день серця. Медики всього світу нагадують народонаселенню про серцево-судинні захворювання та про шкідливі звички. Ну а для профілактики, між лекціями пропонується випити за здоров'я серцеве.