23 червня 2010

16:35
Влада не може бути іншою, ніж суспільство. Адже всі, кого ми називаємо "влада", виросли тут і увібрали в себе культуру нашого соціуму. Їхній відбір, їхній шлях угору відбувався не в Конго або в Гондурасі, а в нашому суспільстві. Вони керують країною за тією ж моделлю, за якою ми вибудовуємо стосунки один з одним. Більше того, досвід попередніх 18 років показує, що змінити країну із середини діючої системи - неможливо.
22:11
Автором картин є відомий художник, що мешкає в селі Пісочин Харківської області Євген Варибрус. На виставці експонується понад 80 картин, на яких зображені пейзажі рідного села і квіти. Сьогодні, 23 червня у день відкриття виставки, усі охочі мали можливість поспілкуватися із самим художником. Євген Варибрус з радістю розповідав про свій життєвий і творчий шлях, умови в яких писалися картини та постійний ліричний настрій, який супроводжує його мистецьку діяльність.
13:17
У статті на основі вироків суду у справах про шахрайство, досліджені суб’єкт, частково об’єктивну сторону, територіальні особливості, кваліфікуючі ознаки шахрайства та покарання, яке найчастіше призначається за шахрайство.
12:54
Епіцентром неприємного політичного скандалу може стати Харків напередодні візиту в Україну держсекретаря США Хілларі Клінтон, якщо проти керівників громадських організацій, які написали листа Бараку Обамі, буде порушено кримінальну справу. Підписанти стверджують, що їм «шиють» кримінал за статтею КК України «Злочин проти основ національної безпеки України». На їх думку, стиль і мета «розкрутки» справи нагадують методи НКВС 30-х років.