30 червня 2010

22:11
Сьогодні, 30 червня, відбулося судове засідання у справі громадської діячки та письменниці Валентини Овод, яка 28 травня намагалася захищати дерева і тих людей, які прийшли в Парк Горького аби захистити його від вирубки. Суд врахував свідчення самого працівника міліції і вивчив матеріали справи, визнавши Валентину Овод частково винною в адміністративних порушеннях, але враховуючи тяжкий стан здоров’я, який в письменниці був унаслідок затримання правоохоронними органами, було прийняте рішення зробити пані Валентині усне зауваження і закрити справу, оскільки порушення не було значним.
22:11
Сьогодні, 30 червня біля монумента відновлення Української Держави відбувся урочистий мітинг та покладання квітів. Архієпископ Харківський і Полтавський Української Автокефальної Православної Церкви Ігор (Ісіченко) освятив реставрований пам’ятник та розповів про історичні факти боротьби за незалежність України в роки Другої Світової війни, а зокрема, про діяльність Організації Українських Націоналістів, завдяки якій і було проголошено Акт відновлення Української Держави.
10:22
Людська натура схильна до того, щоб усьому знаходити виправдання. Чимало людей стверджують, що цивілізація рухається вперед і певні моральні засади мають бути скореговані. Однією з найбільш гострих і дискурсивних проблем у цьому відношенні було, є і залишається питання використання протизаплідних засобів, яке є нібито «запорукою здоров’я та щастя в особистому житті». Власне, ця проблема не є новою: над викривленням суспільної моралі українців майже століття дуже плідно й наполегливо працювали різноманітні «друзі» нашого народу…
22:11
У Харкові будівля виставкового центру, в якому зараз проходить партійна конференція за участю екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, була знеструмлена. Захисники зелених зон міста надіються на суттєву допомогу та призупинення вирубки дерев у Парку Горького.
08:49
Президент Віктор Янукович наказав прем'єру Миколі Азарову взяти під особистий контроль своєчасну виплату зарплати. Таке доручення глави держави має бути виконано до 1 серпня, повідомляє прес-служба президента.