1 червня 2010

12:59
31 травня поточного року близько 9.30 в північній частині парку Горького сталася чергова сутичка між так званою муніципальною охороною та захисниками дерев. На аматорському відео було зафіксовано дії "муніципальної охорони", внаслідок яких 60-річна жінка отримала ймовірно, перелом хребта.
22:11
Конституція України забороняє катування, заборонена і смертна кара. Проте будь-який візит людини в міліцію може завершитись навіть трагедією. По всій Україні сьогодні відбувалися пікети на знак протесту проти того свавілля, що чиниться зараз в нашій країні. У Харкові люди зібралися біля обласного управління МВС , що знаходиться по вул. Совнаркомівська, 5, і вимагали засудити неправомірні дії міліції та захищати громадян України від тих неправомірних дій, які здатні чинити службовці в погонах.
22:11
Боротьба за Парк Горького між мешканцями Харкова і лісорубами загострюється, оскільки з одного боку вже викорчували пеньки і вивезли те, що було спиляно, тому можна вважати, що скоро будуть намагатися з’єднати просіку і розпочати будівництво дороги. Арсен Аваков ледь не щодня з’являється у Парку Горького. Звісно, що в цей час туди приходить багато журналістів, і підготовчі роботи для будівництва дороги припиняються. Арсен Аваков заявляє, що буде ініціювати проведення місцевого референдуму в Харкові, результати якого будуть залежати від самих мешканців і їх активності в громадському житті міста.