26 червня 2010

16:27
В останні тижні жваво обговорюються особливості очікуваного нового закону про місцеві вибори в Україні ті можливі смисли, які криються за цими виборами. Очікується, що існуюча пропорційна система виборів до місцевих рад буде замінена на мажоритарну. Незалежно від того провідні політичні сили області збережуть свій вплив на кандидатів під час їх висування, якщо закон передбачатиме висування кандидатів в депутати по мажоритарних округах лише від партій. Також цілком ймовірним стає скасування норми, яка дозволяє блокам політичних партій бути суб’єктами виборчого процесу на місцевому рівні.
16:18
Володимир Шумілкін у червні подав заяву про вихід з партії Єдиний Центр. Два роки він очолював Харківську обласну організацію ЄЦ, одночасно обіймаючи посаду голови Секретаріату партії. Щоправда, від останньої ролі він давно вже самоусунувся. В свій час Шумілкін виходив з НДП, йшов від «Нашої України», проте останніми роками, схоже, він відходить від політики взагалі.
22:11
За минулу добу у Парку Горького було спиляно понад 100 дерев. Найближчим часом планують знищити ще 170. В обох кінцях просіки ведуться роботи з будівництва дороги. Захисники дерев цілодобово чергують у Парку Горького, тому очікуються можливі нові протистояння між міліцією, "чорнорубашечниками" та лісорубами з одного боку, та мешканцями Харкова – з іншого.
22:11
Ведуча телепрограми “Світське життя” Катерина Осадча влаштувала харків’янам цікаву вечірку у диско-клубі “Місто”. Багато шанувальниць телеведучої до цієї події вдягли різноманітні капелюшки, які практично не відрізняються від тих, що вдягала сама Катя під час своїх телепрограм.