18 січня 2012

22:14
Сьогодні вночі в Дніпродзержинську невідомий кинув пляшку із запальною сумішшю в автомобіль екіпажа взводу ДПС ДАІ Дніпродзержинського ГУ, поки самі працівники ДАІ розбиралися з іншим правопорушником.
14:16
Учора, 17 січня, біля с. Билбасовка Слов'янського району, на 1027 км, зупинний пункт "Прилужна-3", в 12 метрах від залізничної колії при виконанні земляних робіт були виявлені два артилерійські снаряди калібром 45 мм часів Другої світової війни. Їх вивезли і знищили.
14:11
Прокуратура міста Горлівки у Донецькій області порушила кримінальну справу проти майора міліції за фактом збуту ним наркотичних засобів.
13:21
"Korab Resources Ltd", австралійська компанія з видобутку корисних копалин, розглядає можливість покупки ліцензії на розробку родовища сланцевого газу в Східній Україні. Про це повідомляється в інформації цієї компанії, поширеній на Австралійській фондовій біржі.
14:12
Поки голова транспортної комісії Дніпропетровської міськради Олександр Бєляєв оптимізує транспортну мережу Дніпропетровська, водії місцевих маршрутних таксі встигли стати телегероями на всю Україну.