27 вересня 2013

19:33
«Prete rosso» («Рудий священик») – саме таке прізвисько отримав Антоніо Вівальді у мемуарах Карло Гольдоні. І дійсно, він був і рудим («Рудий» - було прізвисько і його батька), і священиком водночас. Антоніо Вівальді цього року ювіляр – виконується 335 років від дня його народження. Саме ця подія і надихнула творців ХХ ювілейного Міжнародного музичного фестивалю «Харківські асамблеї» розпочати свою роботу під назвою: «Антоніо Вівальді в аурі музичних ювілеїв року».
15:40
У п’ятницю, 27 вересня 2013 р., на українському міжбанківському ринку ціни на американську валюту знизилися
15:41
Кожній людині притаманна краса, подарована природою або Богом, тільки не всі цю красу усвідомлюють в собі та в довколишніх. Саме з тієї причини у Харкові стартує соціальна ініціатива «Краса без обмежень», яка має на меті розкрити внутрішній світ людей з особливими потребами, підвищити їхню самооцінку та впевненість у собі. Мистецтво фотографії виступатиме в ролі реабілітаційного тренінгу – допомагатиме у подоланні негативних соціальних стереотипів щодо людей з особливими потребами.
15:43
У п'ятницю, 27 вересня, готівкова європейська валюта подорожчала на купівлі і подешевшала на продажу. Ціни на долар трохи виросли, на російський рубль – незначно знизилися.
11:34
У п’ятницю, 27 вересня, на міжбанківському валютному ринку України торги по долару США відкрилися зростанням котирувань – 8,1775/8,1830.
22:44
На п'ятницю, 27 вересня, НБУ встановив офіційний курс гривні, знизивши котирування євро і російського рубля і залишивши курс долара без змін.