11 січня 2014

18:51
Сьогодні ввечері в харківській книгарні "Є" напали на делегатів Форуму Євромайданів. Це вже не перший за день напад "невідомих" на учасників майданівського з'їзду. Вдень "тітушки" намагались вдертись до храму Української автокефальної православної церкви, в якій на той час перебували учасники Форуму. Викликана ними міліція затримала нападників.
15:58
Сьогодні учасники Форуму Євромайданів в харківському Свято-Дмитрівському храмі (вулиця Полтавський шлях, 44) викликали міліцію і «Беркут» після того, як до приміщення церкви спробували увірватися агресивно налаштовані молодики спортивного статури.
13:24
Організаторам Форуму евромайданів, який заплановано провести в Харкові 11-12 січня довелось кілька разів змінювати місце проведення зібрання. Так, в суботу в останній момент адміністрація Харківського автодорожнього технікуму відмовила їм в оренді приміщення і учасникам форуму довелось «просити допомоги у Бога» майже буквально.
13:22
Як і повідомлялось раніше, сьогодні влада організовувала в Харкові свій «Майдан»: Зранку, попри робочу за графіком для більшості підприємств суботу, купки людей з символікою Партії регіонів і прапорами України вишукувались на центральній вулиці міста – Сумській. Вони тримають також плакати з засудженням Євромайдану