22 січня 2014

19:39
Понад три десятки людей вийшли на пікет. Вони вийшли, тому що проти «антиконституційних» законів і силових методів влади. Від куль силовиків у Києві сьогодні вже загинуло п'ятеро людей.
18:48
22 січня в Харкові пройшов пікет напроти будинку обласної ради і державної адміністрації. Його причиною стало введення в дію антиконституційних, на погляд багатьох, законів від 16 січня, які перетворюють Україну на державу безправних людей.
17:50
Харківський міський голова назвав прихильників Євромайдану прибульцями. Як вправний кіномеханік старих часів він демонстрував депутатам цікаві картинки з життя різних епатажних персонажів, які в міській голові, ймовірно, якось пов'язані з бюджетом та іншими проблемами міста.
14:59
У Харкові вранці 21 січня сталася пожежа в дев'ятиповерхівці на вул. Гвардійців Широнінців, 39 б.
16:02
21 січня в приміщенні харківської книгарні «Є» Сергій Жадан провів автограф-сесію, яка відбулася в рамках презентації його нової книги «Месопотамія». Письменник скористався заходом, щоб закликати людей допомогти волонтеру Олегу Колотію, який серйозно постраждав, захищаючи книгарню "Є" від "тітушок" (конкретні потреби цієї мужньої людини та реквізити для переказу грошей дивіться внизу за посиланням).
11:54
У середу, 22 січня, в деяких харківських пунктах обміну валют євро подорожчав в середньому на п'ять копійок. Долар і російський рубль подорожчали незначно.
14:58
На площі Свободи 21 січня демонтували паркан та почали встановлювати сцену. Від новорічних прикрас залишилась тільки ялинка. На сайті Харківської міської ради анонсують покладання квітів до пам'ятника Шевченку і засідання - планове та позапланове. Про жодні концерти в центрі міста не йдеться.