14 січня 2015

19:15
Триста сімдесят чотири людини, з яких двісті дві дитини і двадцять два інваліди, вже отримали документи на поселення у будиночках-модулях.
17:20
Він не платить аліменти і до того ж ще викрадає чужі автомобілі. За таке порушення людині світить близько п'яти років в'язниці. Недалеко від міста міліціонери зловили чоловіка, який забрав машину "ВАЗ 212140", що належала підприємству в Лозовій.
16:57
Патріотично налагоджені харків'яни, обурені свавіллям судової влади Росії, проведуть масову акцію протесту під будівлею консульства на Ольмінського. Повідомляє сайт "Восточний дозор".
16:02
Почувши рев електросирен "Увага всім!" харків'янам дуже важливо зберігати спокій і не панікувати. Повідомляє сайт "Восточний дозор".
15:55
Салтівський хлібзавод обіцяє харків'янам і далі пекти так звані "соціальні" сорти хліба, незважаючи на збитковість. Повідомляє сайт «Восточний дозор» з посиланням на «SQ».
15:46
Декілька невідомих чоловіків навмисно намагалися збити машиною головреда і журналіста міжрайонного видання "Зоря" Василя Мірошника. Повідомляє сайт "Восточний дозор".
14:15
Пізно вночі 14 січня в результаті попадання снаряда під Щастям пошкоджений газопровід високого тиску. Повідомляє сайт «Восточний дозор».
13:57
Співробітники управління внутрішньої безпеки за торгівлю наркотиками затримали молодшого сержанта міліції, інспектора ППС. Повідомляє сайт "Восточний дозор".
12:24
Російське військово-історичного товариство виступило з заявою, де воно висунуло пропозицію створити «патріотичний інтернет».
11:57
Комітет Ради Європи із запобігання тортурам висунув серйозні звинувачення проти персоналу двох колоній в Харківській області України.