26 січня 2015

21:34
26 січня в приміщенні ХОДА відбулася прес-конференція під назвою «Чи повернеться Юрій Шевельов до Харкова?», в якій взяли участь громадські та культурні діячі міста.
20:15
У Харкові перед консульством Росії на Ольмінського, 22, 26 січня близько ста активістів провели акцію на підтримку Надії Савченко.
20:06
Сьогодні минає тиждень з дня вбивства бізнесмена і адвоката Олександра Грузкова. На тлі галасу, що піднявся, навколо вибуху біля будівлі Московського райсуду і відразу трьох сесій міської ради за три дні (факт сам по собі унікальний), а також призначення нового головного податківця області і доки непризначення (принаймні офіційно) нового губернатора, про розстріл харківського підприємця біля під'їзду свого дому майже забули.
19:41
Група харків'ян провела цікавий експеримент. 23 січня, після повідомлення про посилення заходів безпеки в Харкові, активісти завантажили в автомобіль макети зброї і вибухівки і відправилися "інспектувати" блокпости навколо міста
12:30
24 січня в Харківському національному університеті ім. В.Н Каразіна стартував третій обласний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
19:20
25 січня на площі Свободи відбулося традиційне недільне віче, яке завершився ходою до консульства Російської Федерації.