13 вересня 2018

20:09
Голова облдержадміністрації Юлія Світлична привітала фармацевтів Харківщини з професійним святом на урочистостях з нагоди Дня фармацевтичного працівника України.
18:04
Всі місцеві в області кажуть БарвІнкове, саме так кажу і я, це видає мене з головою. А що ви знаєте про це невелике містечко на півдні Харківщини? А ось багато учасників АТО і ООС знають його як БарвінкОве, а далі за ним - вже Донецька область і зона операції об'єднаних сил.
17:15
Під час святкування річниці на території Літературного музею відбудеться ціла низка культурних та розважальних подій.
16:16
13 вересня Апеляційний суд Полтавської області переніс розгляд у справі мера Харкова Геннадія Кернеса з-за неявки обвинуваченого і його адвокатів.
15:06
Очікується, що форум збере понад 600 учасників. Планується приїзд великої кількості іноземних партнерів, представників центральних органів виконавчої влади, народних депутатів, бізнесменів. Підтвердження щодо участі у форумі надали представники 31 країни світу.
13:11
Проїзд в автобусі за маршрутом Харків-Сахновщина з 25 вересня подорожчає на 10 грн. і складе 102 грн.
13:04
З 7 по 9 вересня в столиці України проходили міжнародні рейтингові змагання з велоспорту на треку другої категорії «Гран-Прі Києва», на яких харківські велогонщики завоювали 4 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.
12:18
“Європейська конференція з Раннього Втручання (Early Childhood Intervention) цього року відбудеться в Харкові.
11:37
Цього року призовна кампанія буде тривати три місяці – з жовтня по грудень.
10:26
На низці об’єктів у зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде перекритий транспортний рух.