30 січня 2020

10:11
У суботу 1 лютого о 17:00 в рамках останнього уік-енду V Всеукраїнського Фестивалю вуличного мистецтва пройде лекція-воркшоп про вуличне мистецтво й створення костюмів для вуличних артистів. На заході розкажуть про вуличне мистецтво та живі скульптури як жанр, його течії, тенденції розвитку, сучасні техніки створення костюмів та покажуть реконструкцію одного з образів артиста. Наприкінці зустрічі — сесія запитань та відповідей. Місце проведення — ТРЦ “Дафі” у Харкові (вул. Героїв праці, 9). Вхід — безкоштовний.
15:12
Яким чином обвинувачені, звільнені під час обміну 29 грудня, братимуть участь у процесі, поки невідомо.
17:07
Політик вважає, що для якісної реформи необхідний всесторонній діалог.
14:21
Харківського поліцейського, який у грудні минулого року врятував життя заручниці, отримав відзнаку МВС України «Вогнепальна зброя».
13:36
Олександр Кайдаш опублікував на сайті НАЗК декларацію у якості кандидата на посаду голови Красноградської райдержадміністрації.
13:07
Справу про ДТП на Сумський призначили до розгляду в касації 3 квітня.
12:49
Через сильний вітер, який вирував на Харківщині вночі 30 січня, в області частково знеструмлені міста Дергачі, Куп’янськ і Мерефа, повністю знеструмлені села Кочалівка, Петровське і Любівка Краснокутського району.
12:04
Безкоштовний мобільний екододаток Clewo, який створили харківські програмісти, доступний для завантаження в App Store і Play Market для пристроїв на Android та iOS. Clewo — це цифровий помічник в сортуванні, пошуку і переробці відходів, а також в обміні добрих, але вже непотрібних речей для повторного використання (реюз).
11:02
29 січня на майдані Свободи, біля пам'ятного знаку Проголошення Суверенітету України 1990-гороку харків'яни вже традиційно запалили лампадки та смолоскипи.
10:08
Петиція «Вимагаємо звільнити Олексія Кучера голову Харківської ОДА» опублікована на веб-порталі Президента України 29 січня.