Харкiв

22:26
Члени партії ВО «Свобода» захопили Харківський осередок Товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка. Звітно-виборчі збори насильницьким чином вів голова місцевого партосередку ВО «Свобода» Ігор Швайка. Усім хто не погоджувався з його репліками та діями новообраний нардеп наказував позакривати роти та обіцяв силоміць вивести їх за двері.
21:20
Цієї осені Kharkov Fashion Days освоює світові стандарти: показ нових колекцій - за півроку до того, як настане час їх носити.
15:57
Врятувати життя людині – це подвиг, щастя, вдячність і шлях до духовного самовдосконалення. Волонтери Червоного Хреста навчають як визначити передсмертний стан, відновити дихання, зупинити кровотечу, надати першу допомогу при інсультах, інфарктах, обмороженнях тощо.
01:06
Три судових засідання було проведено підпільно. Запобіжний засіб утримування в СІЗО Олегу Однороженку замінили підпискою про невиїзд. Четвертого разу потерпілому повідомили лише дату і вказали неправильний час початку судового засідання, внаслідок чого він спізнився.
13:56
До цієї справи адміністрація заводу долучила пресу та працюючих цього підприємства. Про діяльність судді В. Труханович з’ясувалися нові факти.
22:50
«Зібрав би з усієї землі пам’ятники Лєніну і обставив би ними кладовища» (Віктор Бойко, поет).
21:03
4 листопада, у рік святкування 330-річчя сіла Високопілля, проведена кампанія, що присвячена об'єднанню сіл Валківського району Харківської області для очищення територій лісів цього району з залученням сільської та міської молоді, жителів сіл, представників місцевого самоврядування, волонтерів молодіжних організацій та ЗМІ.
19:42
Наприкінці жовтня в рамках Тижні дій FARE 2012 в Народній українській академії відбувся семінар "Футбол проти расизму".
12:50
Опозиція наполягає на перерахуванні голосів на окремих дільницях 168-го виборчого округу (Дзержинський район) та по всьому 171-му округу (Фрунзенський, частини Орджонікідзевського і Комінтернівського районів). Також юристи оскаржуватимуть і результати голосування вдома на окремих ділянках.
10:24
Більше півроку екологічна громадськість б'є тривогу з приводу майбутнього харківського національного парку "Гомільшанські ліси". Спочатку політика нового керівництва цієї установи – "забудовувати і рубати" - викликала обурення серед екологічної громадськості СНД. 10 жовтня цього року 190 представників громадських організацій та окремі громадяни з України, Білорусі, Росії та Узбекистану направили Міністру екоресурсів України відкрите звернення "Не допустіть знищення старовікових лісів у національному природному парку "Гомільшанські ліси"!"