Харкiв

17:18
Він не платить аліменти і до того ж ще викрадає чужі автомобілі. За таке порушення людині світить близько п'яти років в'язниці. Недалеко від міста міліціонери зловили чоловіка, який забрав машину "ВАЗ 212140", що належала підприємству в Лозовій.
16:55
Патріотично налагоджені харків'яни, обурені свавіллям судової влади Росії, проведуть масову акцію протесту під будівлею консульства на Ольмінського. Повідомляє сайт "Восточний дозор".
16:01
Почувши рев електросирен "Увага всім!" харків'янам дуже важливо зберігати спокій і не панікувати. Повідомляє сайт "Восточний дозор".
15:54
Салтівський хлібзавод обіцяє харків'янам і далі пекти так звані "соціальні" сорти хліба, незважаючи на збитковість. Повідомляє сайт «Восточний дозор» з посиланням на «SQ».
15:44
Декілька невідомих чоловіків навмисно намагалися збити машиною головреда і журналіста міжрайонного видання "Зоря" Василя Мірошника. Повідомляє сайт "Восточний дозор".
21:18
13 січня в незалежному культурному центрі «Іndie» пройшла прес-конференція за участі організаторів «1,5МЕТРОвого протесту».
20:11
Активіст Євромайдану Михайло Соколов опинився на лаві підсудних. Його звинувачують в зберіганні зброї.
19:40
Увечері з міста відлетів останній авіалайнер з поляками, яких нещодавно евакуювали з АТО. Про це повідав Станіслав Лукасик, Генеральний консул Республіки Польща в Харкові.
19:16
Мова йде здебільшого про вартість харчування. У порівнянні з іншими містами, в Харкові воно стало найдорожчим. Витрати на їжу змінилися за якісь останні чотири тижні.
17:13
12 січня в приміщенні Харківського обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів відбулася нарада, в якій взяли участь представники різних громадських організацій міста.