Харкiв

23:27
Чорнобильці вимагають пенсійних виплат, розмір яких затвердила Верховна Рада України. У багатьох є рішення суду, згідно з якими, пенсія має виплачуватись. Але заборгованість держави перед ліквідаторами аварії на ЧАЕС продовжує зростати.
16:24
Телепрограма виходитиме двічі на тиждень. Сюжети програм зніматимуть у проблемних частинах міста Харкова. Журналістські розслідування стосуватимуться незаконної забудови та низки інших проблем, з якими стикаються пересічні мешканці Харкова.
15:44
Величезний котлован за адресою вул. Пушкінська, 2 був викопаний ще у 2007 - 2008 роках. Але через низку юридичних питань, тиск з боку органів влади та брак фінансування, торгівельний центр «Європа» так і не було побудовано. Наразі, мешканці прилеглих будинків, працівники бібліотеки ім. Короленка та інші, небайдужі до майбутнього міста мешканці вимагають, щоб небезпечний котлован було засипано, або врешті-решт щось побудовано на тій величезній території, яку було вилучено з користування харківців.
14:39
Для експозицій у країнах СНД та Балтії було обрано 150 картин індійського художника Шрі Чінмоя. Наразі, мешканці Харкова мають можливість відвідати цю виставку.
10:27
Для того щоб отримати додаткові нарахування до пенсії діти війни мають подавати заву до місцевого суду. Потім ходити декілька місяців і контролювати за тим, чи розглянув суд їхнє подання, чи ніде не загубив документи чи звернення.
09:38
Такі факти неощадливого використання електроенергії можна помітити по проспекту 50-річчя СССР, ВЛКСМ, Маршала Жукова.
00:38
Після відкритої лекції на тему: «Колективна травматична пам'ять України: приклади Голодомору і Чорнобиля» відбулося обговорення статистичних даних про загиблих та причини виникнення такої трагедії. Спогадами про факти відбирання їжі і не допуску гуманітарної допомоги голодуючим поділилися живі свідки тих подій.
01:09
Фахівець з історії східної Європи, викладачка Стразбурзького університету Керстин Йобст навела низку фактів масового голодування і загибелі від нестачі їжі в країнах з комуністичним минулим та країнах Африки. Гостя міста також розповіла про те, як голод впливає на колективну пам'ять і ментальність нації, і пояснила деякі спільні моменти Голодомору й Чорнобиля.
11:53
25 жовтня львівський «Театр у кошику» показав моноспектакль «Річард після Річарда». Режисером вистави є Ірина Волицька, виконувала – Лідія Данильчук.
00:57
Одні вважають, що треба підтримати пропозицію всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас» і вийти на майдан об 11.00, а інші – що цей час не є зручним для більшості мешканців, оскільки в першій половині дня люди мають працювати, тому акцію доцільніше розпочинати о 15.30.