Харкiв

21:22
З нагоди цих свят відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, каменя встановленого на честь проголошення Незалежності України та пам’ятного каменю воякам УПА.
22:13
Харківська міська прокуратура за фактом злочину порушила кримінальну справу. Однак вирубки дерев продовжуються. Наразі у Парку Горького встановлено цілодобове чергування.
15:13
Вечір пам'яті Леоніда Талалая відбувся в Харківському осередку Спілки Письменників України. Було повідомлено, що поет загинув зовсім неочікувано і трагічно. Незадовго до смерті дружина Леоніда Талалая народила сина.
11:07
Громадська організація «Альтернатива» готується до захисту території і мешканців свого селища. Місцеві мешканці занепокоєні вивозом чорнозему, переоформленням документів на житло, актів приватизації земельних ділянок, подорожчанням комунальних послуг і багатьма іншими проблемами які можуть виникнути після такого приєднання.
19:49
Ясь та Івась – альтернативні символи Євро-2012. Так би мовити, пропозиція українців. Презентація коміксу про цих колоритних персонажів відбулася 21 червня о 18 годині в малій залі галереї «АВЕК». Таємницями виробничого процесу і секретами генерування ідей поділився автор - Віталій Юрасов.
22:19
Співробітники Київського райвідділу міліції прирівняли акцію на захист безпритульних тварин, що відбулася 17 червня поточного року, до адміністративного правопорушення. Правоохоронці під керівництвом заступника начальнику райвідділу Максима Кисельова склали адмін. протокол і направили справу на розгляд до суду.
00:01
Шість із дванадцяти тренажерів, встановлених за ініціативою міської влади на набережні, абсолютно не придатні для занять. Метал, із якого вони зроблені, лопається, болти розкручуються, підшіпники випадають. Покриття теж не витримує, внаслідок чого з’являється ржавчина. Турніки і бруси, що розташовані поряд, слабо закріплені в землі й хитаються.
21:39
У Харкові відбулась чергова акція на захист безпритульних тварин. До будівлі обласної адміністрації прийшли понад 100 харків'ян. Деякі прийшли із своїми чотириногими друзями. Зоозахисники протестували проти введення в експлуатацію так званого «Центру утримання безпритульних тварин».
11:56
“П'ятигодинний робочий тиждень” – це авторська програма для підприємців (і тих, хто хоче ними стати) від Юлії Панченко.
13:36
Новий орган, який був виготовлений в Німеччині фірмою "Aleksander Schuke", вже в Харкові, в будівлі обласної філармонії. За словами керівника філармонії Юрія Янко, загальна вартість органу – 1,2 млн євро. Ця сума не включає сплати митних зборів, монтажу та налаштування інструмента.