Полiтика

11:39
Патріотична громадськість Харкова прийняла рішення сформувати єдину команду для участі в парламентських виборах 26 жовтня. Про це йде мова в випущеній декларації.
11:36
Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.
10:40
Перші дні нового навчального року продемонстрували: в результаті девальвації гривні орієнтовна вартість «набору школяра» в середньому по країні виросла на 70%.
20:11
Не всі полонені повертаються живими — деяких з них розстрілюють. Про це в ефірі «Громадського ТБ» повідомив керівник ГО "Офіцерський простір", переговорник щодо обміну полоненими Володимир Рубан.
15:02
У Партії розвитку України запропонували свій план деескалації військового конфлікту і подальшого розвитку держави в концепції політики економічної єдності.
22:00
Угоду про асоціацію між Україною та ЄС буде синхронно ратифіковано у Брюсселі та Києві. Голова Європарламенту запевнив українського президента в повній підтримці з боку ЄС.
15:34
У Партії розвитку України пропонують власний сценарій врегулювання військового конфлікту на Донбасі, який включає як захист від зовнішньої агресії, так і прийняття Національного плану примирення.
15:14
На цьому ресурсі розміщені дані про поранених українських бійців, у тому числі і із Запорізької області.
13:13
1 вересня в більшості українських шкіл розпочнуться заняття. Батьки переймаються підготовкою малечі до школи, але цього річ це вкрай непросте завдання. Тільки за попередніми підрахунками вартість набору школяра сягає 3-6 тисяч гривень, це за умов, коли середня зарплата в Україні – 3600 грн.
22:42
Кабінет міністрів України виділив 9,11 мільярда гривень з Резервного фонду державного бюджету на потреби Збройних Сил та інших військових формувань.