Полiтика

14:01
У ході проведення так званих референдумів в Донецькій і Луганській області були порушені процедурні норми, що дає більше підстав для маніпуляцій.
15:06
Проведенню президентських виборів в Україні може перешкодити лише введення надзвичайного або воєнного стану в Україні.
15:26
Вчора в Харкові засідала рада обласної організації Партії регіонів, а сьогодні відбувся мітинг "патріотичних городян", організований по факту її місцевими діячами.
15:26
Вчора в Харкові засідала рада обласної організації Партії регіонів, а сьогодні відбувся мітинг "патріотичних городян", організований по факту її місцевими діячами.
15:16
На підступах до Верховної Ради 18 лютого тривають сутички мітингувальників і силовиків.
17:47
Але поглянемо на харківських апологетів «Украинского выбора». Наприклад, Андрій Лесик, депутат Харківської міськради, непримиренний борець з корупцією в справах землекористування та землевідведення. Але ось постійно змінює власні погляди.
18:50
Історії притаманна циклічна повторюваність. І якщо уявити собі годинник як символ тієї системи, то замість цифр одиницею вимірювання будуть покоління. І от складається враження, що моє покоління на годиннику показує о пів на шосту…
19:51
Нещодавно вчинена акція вандалізму так званим рухом "Фемен", а саме повалення католицького хреста на Майдані Незалежності. Цей хрест був встановлений і освячений під час помаранчевої революції у 2004 році в знак пам’яті про жертв політичних репресій та жертв Голодомору 1932-1933 рр.
22:33
Першим фіаско було голосування регіоналів за горезвісний закон Колесніченка-Ківалова. В цей день голосування у ВР були відсутні лідери так званої об'єднаної опозиції Кожем'якін і Яценюк.
16:38
У вівторок 24 квітня 2012 року громадськості стало відомо про побиття Юлії Тимошенко в її тюремній камері. Довго не вірилося, в те що дізнався з Інтернету. Не вірилося і моїм знайомим, хоча всі добре знають про те, що в українських тюрмах б'ють в'язнів.