Полiтика

14:57
Призначення «заднім числом» полковника міліції Валентина Фесюнина в.о. начальника ГУ Міндоходів в Харківській області в першій столиці сприйняли неоднозначно. Лідери найбільших громадських об'єднань Слобожанщини з подивом відгукнулися про кадрову ротацію, проведену в них «за спиною» на тлі свіжого інтерв'ю голови Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса, в якому той пообіцяв «жити по-новому».
18:10
Уряд заморозив пенсії і зарплати бюджетників, не враховуючи майже 20%-ну інфляцію.
10:30
Верховна Рада України погодилася з пропозицією Кабінету міністрів ввести тимчасовий загальнодержавний збір на заробітну плату в розмірі 1,5%.
14:01
У ході проведення так званих референдумів в Донецькій і Луганській області були порушені процедурні норми, що дає більше підстав для маніпуляцій.
15:06
Проведенню президентських виборів в Україні може перешкодити лише введення надзвичайного або воєнного стану в Україні.
15:26
Вчора в Харкові засідала рада обласної організації Партії регіонів, а сьогодні відбувся мітинг "патріотичних городян", організований по факту її місцевими діячами.
15:26
Вчора в Харкові засідала рада обласної організації Партії регіонів, а сьогодні відбувся мітинг "патріотичних городян", організований по факту її місцевими діячами.
15:16
На підступах до Верховної Ради 18 лютого тривають сутички мітингувальників і силовиків.
17:47
Але поглянемо на харківських апологетів «Украинского выбора». Наприклад, Андрій Лесик, депутат Харківської міськради, непримиренний борець з корупцією в справах землекористування та землевідведення. Але ось постійно змінює власні погляди.
18:50
Історії притаманна циклічна повторюваність. І якщо уявити собі годинник як символ тієї системи, то замість цифр одиницею вимірювання будуть покоління. І от складається враження, що моє покоління на годиннику показує о пів на шосту…