Полiтика

17:50
Терористів у зоні АТО зможуть затримувати на строк до 30 діб
17:39
Повноваження прокурорів можуть бути розширені в умовах воєнного, надзвичайного стану або в районі проведення АТО.
17:05
Повторюючи негативну динаміку по всій країні, соціально-економічний стан Харківської області переживає занепад всупереч заявам чиновників облдержадміністрації.
21:02
51% українців скоріше або повністю схвалює військові дії на сході України, а 55% вважає що ці дії потрібно продовжувати і далі.
17:56
У Партії розвитку України закликають владу сісти за стіл переговорів і відмовитися від використання артилерії і авіації в зоні АТО.
20:27
Верховна рада прийняла урядовий закон про санкції. За це рішення віддали свій голос 244 депутати.
18:00
Голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін вважає, що влада повинна затвердити посаду міністра з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.
13:23
Партія розвитку України зіткнулася з проблемою при реєстрації обласної парторганізації на Прикарпатті. Харківська обласна організація Партії висловила підтримку своїм івано-франківським колегам.
17:33
Координатор Харківської обласної організації Партії розвитку України, депутат Харківської міської ради Євген Шаповал – про права та повноваження громадянського суспільства, інструменти контролю і про владу, яка хотіла стати краще.
14:57
Призначення «заднім числом» полковника міліції Валентина Фесюнина в.о. начальника ГУ Міндоходів в Харківській області в першій столиці сприйняли неоднозначно. Лідери найбільших громадських об'єднань Слобожанщини з подивом відгукнулися про кадрову ротацію, проведену в них «за спиною» на тлі свіжого інтерв'ю голови Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса, в якому той пообіцяв «жити по-новому».