Полiтика

17:30
Конституційний Суд України визнав неконституційними положення закону України про вибори Президента України, прийняті Верховною Радою 21 серпня 2009 року.
16:42
XII з'їзд Партії регіонів пройде 23 жовтня в Києві в Міжнародному виставковому центрі за адресою: Броварській проспект, 15.
13:00
Президент України Віктор Ющенко відвідає Харків з робочим візитом.
12:40
Партія регіонів вимагає розглянути питання про звільнення міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
11:04
У першій половині листопада Україну планує відвідати президент Білорусі Олександр Лукашенко.
18:00
Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що діалог між бізнесом і владою – це практичні загальні кроки з реформування країни.
10:15
«Я приємно здивований масштабом роботи харківської міської і обласної організації «Союзу молоді регіонів України», – заявив голова СМРУ, народний депутат В. Хомутинник.
09:55
Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів щодо підготовки і проведення виборів Президента України перший день терміну виборчого процесу – 19 жовтня 2009 року.
13:00
Колишній Президент Леонід Кучма має намір голосувати за лідера Партії регіонів Віктора Януковича у разі його проходження в другий тур виборів Президента.
16:17
Ухвалена урядом постанова про заборону спілкування у навчальних закладах російською мовою — це провокація з боку діючої влади, переконаний народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко.