16 липня 2010

17:31
Роздрібні ціни на нафтопродукти в Харкові за минулий тиждень не змінилися.
17:18
10 липня Верховна Рада ухвалила новий закон про місцеві вибори. Зараз документ очікує підпису президента. Якщо прогнози багатьох політологів справдяться і Янукович підпише закон, його авторів чекатиме чимало сюрпризів на етапі реалізації запропонованих ними ж статей. Документ народився надзвичайно суперечливим та сирим. Експерти Головного юридичного управління парламенту нарахували в ньому щонайменше 16 невідповідностей різним статтям Конституції, рішенням Конституційного Суду, а також ігнорування Копенгагенського документа ОБСЄ 1990 року та інших документів Ради Європи та ОБСЄ. Суто кон’юнктурне політичне рішення вищої влади країни про проведення місцевих виборів саме 31 жовтня спричинило появу скороспілого «законопродукту». Він не залишає жодних сподівань на оновлення місцевої влади внаслідок демократичної процедури.
15:26
Вночі 16 липня в Харкові на проспекті Перемоги на несанкціонованої стоянці стався вибух газового балона на автомобілі «Газель».
10:55
Торги по долару на міжбанківському валютному ринку завершилися в діапазоні 7.8980-7.9020 грн/дол.
14:58
Європейська валюта в останній робочий день тижня відчуває себе досить впевнено.
09:12
На п'ятницю, 16 липня, липня Національний банк України встановив офіційний курс гривні, підвищивши курс євро та знизивши котирування долара і російського рубля.