Харкiв

18:26
З кожним роком в Україні збільшується кількість людей заражених венеричними інфекціями. Причинами таких наслідків є проституція, бідність, соціальна неадаптованість, низький рівень медичних закладів тощо. Але держава не повинна стояти осторонь цих проблем. Адже однією з причин поширення венеричних захворювань є реклама невідповідних ліків.
17:12
Сьогодні, 21 червня в приміщенні Дзержинського районного суду міста Харкова відбулося судове засідання у справі харківської письменниці і громадської діячки Валентини Овод, яка намагалася захищати дерева у Парку Горького, після чого потрапила до міліцейського відділку, а потім у тяжкому стані до лікарні. Через судові інстанції з Валентини Овод може бути стягнений штраф, розмір якого поки що невідомий.
15:36
21 червня 2010 року Харківська обласна організація Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» звернулася до Генеральної прокуратури України з вимогою розслідувати ДТП за участі голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна. Нагадуємо, 20 червня Toyota Добкіна зіштовхнулася з двома автівками на виїзді зі Змійова.
15:10
Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців О. Довженко Доборолися, добалакалися, Досварилися, аж гримить. Україно, чи ти була колись Незалежною хоч на мить Від кайданів, що волю сковують? Від копит, що у душу б’ють? Від чужих, що тебе скуповують? І своїх, що тебе продають? Л. Костенко
14:29
Коли батьки на роботі, то діти в школі або дитячому садку. Для більшості випадків уся сім’я збирається вдома лише ввечері, а там телевізор, Інтернет, телефонні дзвінки тощо. В яких же умовах існує більшість міських сімей, якою кількістю електроніки володіють, і як часто між собою спілкуються?..
16:20
Американська компанія Babуcage, оголосила, що нею продано вже понад 10 тисяч кліток для дітей. Матері, які купують дитячі клітки впевнені в тому, що клітка жодним чином не шкодить дитині, а навпаки, дисциплінує і захищає малюка набагато ефективніше, ніж будь-який інший відомий людині інструмент. Звісно, що причиною використання дитячих кліток є зайнятість батьків роботою і небажання самостійно здійснювати контроль і виховання своїх малюків.
17:47
Організація Українських Націоналістів та громадська організація «Українська родина» дали згоду на участь в Харківському обласному комітеті захисту України. 16 червня свої підписи під установчою заявою комітету поставили очільники їхніх харківських осередків Микола Старунов та Володимир Коваленко.
15:52
Проти керівників громадських організацій, які написали листа Президентові США Бараку Обамі щодо незаконного виселення Харківською міськрадою культурно-освітнього центру Харківського міського товариства «Спадщина», Прокуратура Харківської області порушує кримінальну справа. Підписантам звернення до Президента США буде інкримінована стаття за 1 розділом Кримінального Кодексу України – «Злочини проти основ національної безпеки України».
20:21
Незалежно від того, коли відбудуться вибори міського голови у Харкові (восени 2010 року чи наприкінці березня 2011 року), ситуація для керівництва міської та обласної організацій Партії регіонів є не такою простою, як здається. Бо єдиним рейтинговим претендентом на посаду Харківського міського голови від партії є Михайло Добкін, який після перемоги на президентських виборах В.Януковича був призначений на посаду голови Харківської облдержадміністрації.
22:08
Сьогодні, 9 червня відбулося урочисте відкриття офісу громадського об’єднання “Поступ”. З нагоди цієї події українські співаки і музиканти влаштували святковий концерт. До уваги присутніх було проведено коротку презентацію роботи громадського об’єднання “Поступ”. Виступили харківські українські діячі мистецтва, науки, а також представники громадськості.