Харкiв

12:54
Сьогодні зранку Спілку української молоді (СУМ) позбавляють орендованого нею приміщення за адресою: м. Харків, вул. Сумська, буд. 44/2, 3 поверх. Невідомі люди за допомогою болгарки випиляли вхідні двері. Викликана міліція не протидіє злочинцям. Зараз чоловіки кремезної статури продовжують вдиратись в приміщення СУМ і намагаються винести майно організації.
00:45
Читання віршів перемежовувалось аргентинським танго, акомпанементом роялю і вокалом відомого композитора Михайла Андрієнка та Тетяни Соловйової.
22:33
Номінальна вартість однієї акції АТЗТ «ТоМа» (заводу торгівельного машинобудування)станом на 2003 рік складала одну гривню. Колишні працівники заводу у більшості випадків мають від 200 до 300 акцій.
17:45
До 31 жовтня 2011 року триватиме прийом робіт для участі в V обласному конкурсі ім. О. С. Масельського на кращий літературний твір. Роботи приймаються в номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія», «Майстер слова».
12:20
Кожен охочий міг заповнити спеціальну анкету і залишити свої координати для подальшої співпраці. Метою проекту є гуртування людей задля спільного напрацювання нової ідеології державного розвитку і зміни влади.
12:33
Щоб показати свою громадську позицію щодо дій чинної влади студентам пропонують перші 10 хвилин першої пари постояти під гаслом «Усіх у тюрми не посадите».
09:27
Майже два місяці ніхто не годує та не опікується тваринами та птахами, що мешкають у Старосалтівському розпліднику біля Харкова. Екологи закликають обласну владу запобігти зникненню «куточка справжньої природи».
23:45
Літературні читання віршів мовою оригіналу та їх переклади, живе спілкування з іноземними літераторами, перегляд відео поезії – все це відбувалось у стінах Харківської книгарні «Є».
12:41
У жовтні поточного року в Міжнародному аеропорту «Харків» буде відкритий новий рейс Харків – Київ, який істотно поліпшить повітряне сполучення між цими містами, – повідомили виданню “Авіація України” у прес-службі аеропорту. Рейс буде виконувати один з провідних українських авіаперевізників, компанія «Міжнародні авіалінії України».
08:49
О пів на п’яту вечора 29 серпня представники «Зеленого фронту» вийшли до Генерального консульства Російської Федерації у Харкові, що розташоване на вулиці Ольминського, 22, висловити підтримку російським захисникам Хімкинського лісу та національних парків. Пікет зібрав кілька десятків небайдужих харків’ян.