Харкiв

12:31
150 млн. грн. військового збору назбирали на Харківщині з початку його введення. Про це повідали представники податкової служби регіону. Зокрема, в січні 2015 р. сума надходжень склала 24 млн. грн.
12:16
Цього разу невідомі хотіли підірвати військовий комісаріат.
12:00
"Треба дати лікарям можливість заробити", - заявив 10 січня в Харкові на презентації стратегії реформування системи охорони здоров'я країни міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі. За його словами, зараз зарплата лікарів занадто низька (менше 125 доларів), що не дає можливості лікарям нормально працювати. Змінити цю ситуацію - одне із завдань реформи, що, крім усього іншого, дозволить притягати працівників до сфери медицини.
18:01
Кількість переселенців в Харкові, які звертаються за допомогою до волонтерів, за останні тижні подвоїлася.
14:51
Через те, що багато військовозобов'язаних харків'ян не відкривають дверей співробітникам військкоматів, повістки мобілізованим вручатимуть на роботі.
14:31
В неділю в Харкові о 23:47 стався вибух в приміщенні нотаріальної контори офісного центру «Капіталіст».
14:02
Сьогодні в Дзержинському районному суді був оголошений вирок Ользі Воржеїновій, яка була звинувачена в хуліганстві під час подій 13 квітня 2014 в Харкові.
13:20
8 лютого на площі Свободи відбулося традиційне недільне віче, на якому були обговорені проблеми мобілізації в Харкові та Харківській області..
18:34
Її творчість балансує на межі міського романсу та шансону. Шансону в найкращому розумінні цього слова, оскільки пісні авторки народжені з вишуканої, граціозної та витонченої лірики. Все це про відому харківську співачку Люцину Хворост. 6 лютого в міському планетарії пройшов благодійний літературно-музичний вечір «Солодко-гіркий романс». Назва походить від однойменного альбому авторки, який було презентовано під час заходу.
10:23
Голова ХОДА Ігор Райнін заявив, що ніколи не був і навряд чи збирається бути разом в одній політичній команді з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом.