Харкiв

13:53
Ціна «Дарницького» хліба виготовленного на Салтівському хлібозаводі сягала 4 гривні, зараз вона піднялася на 44 копійки. Хлібзавод «Кулінічі» підняв ціну батону. Такими є дані обласної інспекції з контролю за цінами.
11:03
Українські екологи заявляють, що талий сніг отруїв питну воду. Сніг, який прибирали з узбіч міських вулиць, дуже забруднений, і цьому ніхто не буде суперечити. То ж будьте готовими і плануйте свій сімейний бюджет на березень місяць з урахуванням витрат на питну воду.
09:11
Декілька днів тому в Харківському університеті ім. В.Н.Каразіна відбувся дев’ятий фестиваль поезії ім. Бориса Чічібабіна.
13:02
Вчора, 25 лютого відбулося судове засідання з питання визначення майбутнього господаря приміщення, що орендується в Фонду харківського держмайна комунальної власності та приватизації харківської міської ради, громадськими організаціями «Спадщина», «фонд ім. Гната Хоткевича», «Спілка Української Молоді».
09:38
У прес-центрі інформагентства "STATUS QUO" 25 лютого відбулася прес-конференція на тему «Хто може розраховувати на допомогу благодійної організації» за участі представників ініціативної групи «Волонтер» та громадського об’єднання «Харківські сузір'я», з питань фінансування і лікування критично хворих дітей.
15:55
24 лютого 2010 року у книгарні «Є» відбулася зустріч кіноклубу «Arthouse», що спеціалізується на авторському кіно. Та річ у тім, що кіноклуб «Arthouse», ставить на перегляд не сучасні молодіжні комедії, а вмикає авторські кінострічки. Але особливість кінострічок, які показує кіноклуб «Arthouse», полягає в тому, що ці фільми показують суперечливі людські стосунки, показують їхню трагічність.
10:59
У літературному музеї 24 лютого відбувся захід «Мистецька відлига». Читалися вірші про кохання, життя, в усіх його проявах, віру в Бога. Розповісти про себе і поділитися своїми творчими здобутками міг кожен охочий.
08:54
Чи мають злочини проти людяності термін давності? Чи осягне нарешті наше суспільство ступінь того божевілля що коїлося в середині 20 сторіччя, не тільки на території України, а й за її межами? Відповідь на це може дати лише наша подальша історія, яка, втім, залежить лише від нас.
08:46
Приклад 20ст. свідчить, що комуністична ідеологія стала чинником збереження Російської імперії в її новій совєтській редакції. Сьогоднішні комуністи в Україні – явна п’ята колона Москви, комуністична ідеологія, в цьому плані, очевидно відходить на далекий задній план.
18:11
Сьогодні 24 лютого на майдані конституції о 13 годині відбувся захід «Флеш-Моб». Всі бажаючі могли задати питання до новообраного президента України Віктора Януковича. Організатором була громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив».