Харкiв

16:31
Завтра, 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, в Харкові заплановано ряд заходів, в тому числі присвячених Дню Українського козацтва та 72-й річниці з дня заснування Української повстанської армії (УПА). Повідомляє сайт ХОДА.
10:47
Протягом жовтня-листопада поточного року Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з обласною студентською радою та обласною радою старшокласників проводять акцію «Вища школа Харківщини – шкільним бібліотекам Луганської та Донецької областей». Інформує сайт ХОДА.
10:10
Повідомлення про замінування станції метро "Завод ім. Малишева" надійшло черговому метрополітену в 12.13 11 жовтня. Як повідомляється на сайті Харківської облдержадміністрації, із станції були евакуйовані пасажири, потяги проходили її без зупинки. Перевірка станції вибухонебезпечних предметів не виявила, з 13.38 вона відновила роботу в звичайному режимі. Інформує «Статус Кво».
10:00
Заступник голови Харківської облдержадміністрації - керівник апарату ХОДА Василь Хома подав заяву на звільнення. Про це повідомив "Інтерфакс-Україна" з посиланням на інформоване джерело. Хома подав заяву у зв'язку з підписанням закону "Про очищення влади".
09:52
Автомобіль "ВАЗ" зіткнувся з вантажівкою "Jac" і легковим автомобілем Volkswagen на вул. Шевченка в Харкові. Повідомляє сайт «Статус Кво».
17:59
Президент України Петро Порошенко представив у Харкові “Стратегію реформ – 2020” та закликав харківську спільноту долучитися до обговорення та втілення у життя запропонованої ним програми реформування країни. Інформує канал "24".
17:53
У ході робочого візиту в Харківську область президент Петро Порошенко подякував харків'ян за допомогу в розселенні і забезпеченні необхідним біженців з Донбасу. Інформує «Об’єктив-новини».
17:47
У ході візиту на Харківщину Президент України Петро Порошенко пообіцяв, що цієї зими в країні перебоїв з газом не буде, спори на тему блакитного палива з сусідньою країною - на стадії рішення. Сайт «Об’єктив-новини».
17:40
Президент України Петро Порошенко прогнозує складні переговори з Президентом РФ Володимиром Путіним наступного тижня в Мілані. Повідомляє сайт «Об’єктив-новини».
17:23
Президент України Петро Порошенко оглянув виробничі потужності заводу і зразки його продукції - сучасний танк "Оплот", модернізовані БТР-Е і БТР- 4 МВ і інші види бронетанкової техніки. Інформує сайт «Об’єктив-новини».