Харкiв

09:45
Х/ф «По вищій волі». Літо 1975 року. Стокгольм охоплений небувалою жарою. Вдень Хуан пакує фрукти в «Арстахалларна», як і його брат, який живе з ним. Увечері починається його друга робота — прибиральником в ресторані швидкого живлення. Через тиждень до Стокгольма приїде його дружина, і тому все повинно бути ідеально. Недосип і пригноблююча жара робить його самоту очевиднішою. Одного разу рано вранці його місце на автобусній зупинці виявляється зайнятим красивою жінкою Юлі. Після пари випадкових зустрічей, нічні побачення з Юлі стають найважливішою річчю в житті Хуана. Якщо буде на те воля божа, фантазія може стати реальністю.
08:54
Юрій Антонов — відомий композитор і музикант. Пісні «Дах будинку твого», «Маки», «Снігурі», «Рідні місця», «Дзеркало», «Море», «На вулиці Каштановій», «Білий теплохід», «На високому березі» і багато, багато інших стали справді народними і увійшли до золотого фонду вітчизняного естрадного мистецтва.
08:55
Х/ф «Пандорум». У безоднях космосу рухається зореліт. Два члени команди, що прокинулися від гіперсну, опиняються в складній ситуації: устаткування не працює, пригадати вони нічого не можуть. Яка була їх місія? Скільки часу пройшло? Де вони? Хто вони? На всі ці питання у них немає відповідей. До того ж, на кораблі виявляються чужі — злобні воїни, які руйнують усе на своєму шляху. У космічних мандрівників дуже мало часу. Тепер для них власні життя — не найголовніше, бо тільки від них двох, можливо, залежить порятунок людства. Потрібно за всяку ціну відновити управління кораблем, поки загадковий Пандорум не узяв владу в свої руки.
14:22
Запас ресурсу приватних транспортників — в середньому 10%. Максимум деякі приватники змогли додати 15-20% машин, коли в Харкові припинили рух трамваї і тролейбуси.
12:00
Тролейбуси й трамваї 16 жовтня так і не вийшли на маршрути, не дивлячись на пропозицію Харківського міського голови Михайла Добкіна протестувати, не припиняючи роботи.
15:15
З наступного року муніципалітет Харкова займеться реформуванням галузі міського транспорту, повідомив Харківський міський голова Михайло Добкін.
13:52
Близько 13:00 закінчилася нарада бунтуючих транспортників Харкова з профспілкою і муніципалітетом. Обстановка під мерією залишається украй напруженою.
13:07
16 жовтня, в День профілактики інсультів, кожен харків'янин зможе зміряти свій тиск.
11:22
Працівники харківського «Горелектротранса» на межі спалаху бунту. На пікеті перед міською радою вони ледь не стали штурмувати мерію.
11:01
Частина транспортників готова вийти хоч завтра на харківські лінії, повідомив заступник міського голови Олександр Кривцов.