Світ

13:57
22 листопада група радикально налаштованих молодих людей здійснила напад на приміщення Національного культурного центру України в Москві і спалила український прапор.
01:32
І знову про «британських вчених». На цей раз, правда, не британські, а американські вчені (що, втім, великої різниці не грає) провели неабияку наукову роботу, яка показала, що ранні підйоми руйнівно впливають на людську психіку.
01:53
Лінгвісти Оксфордського словника англійської мови визначили слово 2016 року, яким стала «постправда» (post-truth).
05:57
20 років тому всі йшли вчитися на економістів і юристів. У підсумку – отримали надлишок фахівців цього профілю на ринку.
03:38
..А також канадські, голландські та усілякі різноманітні японські і австралійські, а заодне й їхні «дивовижні дослідження».
22:58
Посольство України в Польщі засуджує спалення державного прапора України на «Марші незалежності» у Варшаві, й очікує від польської сторони реакції на цей інцидент і покарання зловмисників.
11:33
Проект резолюції «Ситуація в області прав людини в Автономній республіці Крим і місті Севастополі» на розгляд делегатів представив постійний представник України в ООН Володимир Єльченко.
16:48
Кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп переміг на виборах президента США, набравши 276 голосів.
11:58
Україна отримає 20 мільйонів євро на будівництво житла для переселенців.
10:58
Деякі питання, які стосуються України, при адміністрації Трампа можна буде вирішити швидше.