Фото

10:40
16 травня в центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» пройшла низка заходів, приурочених до Всесвітнього дня музеїв. Відвідувачі мали нагоду побачити виставку одного дня, побувати на концерті чи спектаклі, взяти участь в авторських екскурсіях чи перформансах тощо.
21:45
12 травня в харківському Літературному музеї відбулася зустріч з бійцями "Східного корпусу", які брали участь у військових діях на Сході України. «Герої майбутніх романів» – саме так позиціонують її працівниці Літмузею. Бійці, відповідаючи на запитання аудиторії, розповіли про себе, про свої погляди на цю війну, поділилися планами на майбутнє. Захід відбувся в межах виставки «Будемо жити!», присвяченій світовій літературі про війни ХХ – ХХІ століть.
10:40
11 травня в Харкові пройшла акція в підтримку Надії Савченко. Харків'яни привітали українську військовополонену з Днем народження. Вони колоною рушили до російського консульства, скандуючи гасла «Свободу Надії Савченко», «Надіє, з Днем народження», а також «Путіна під суд», «Путіна чекає Гаага». Згадали також політв’язнів, які зараз знаходяться на території Росії.
18:10
7 березня в центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» страктувала персональна виставка харківського графіка, живописця та педагога Віктора Гонтарова. В експозиції представлені більше п’ятдесяти робіт, створених в період починаючи з кінця 70-х років минулого століття і скінчуючи 2000-ма роками. Передусім це роботи з приватних колекцій.
17:11
8 травня волонтерська група Help Army передала 92-й окремій механізованій бригаді 20 установок для ККТ (кулемет Калашникова танковий) власного виробництва.
10:32
5 травня полку «Азов» виповнився рік. Бійці полку, представники «Східного корпусу» та просто мешканці міста зібралися на площі Конституції, де пройшли урочисті події. Представники «Азову» привітали бійців з річницею та розповіли історію створення полку. Завершився захід виконанням державного гімну.
20:03
23 квітня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» пройшов музично-поетичний вечір, присвячений творчості Шрі Чинмоя, а також темі краси, гармонії та миру, які лежали в основі його філософії.
20:24
22 в квітня в харківській «Просвіті» відбулася музична зустріч зі слобідським бандуристом Назаром Божинським. Під час неї він не тільки зіграв на народних інструментах та заспівав старовинних пісень, ай й розповів про історію української музики. Також він оповів про особливості гри на різних народних інструментах, таких як кобза, бандура та ліра.
13:35
В галереї «ЄрміловЦентр» триває виставка екоплакатів. Її відкриття відбулося в межах IX-ї Міжнародної триєннале екологічного плакату «4-й Блок», яка традиційно проходить на роковини Чорнобильської катастрофи. На виставці представлені роботи 400 дизайнерів з 40 країн світу. Основні теми робіт – екологія, права людини, гуманізм, соціальні проблеми тощо.
10:34
4 квітня в Великій залі Харківського Національного Театру Опери і Балету відбувся концерт джазових музиканток Лаури та Крістіни Марті. Концерт відбувся в межах всеукраїнського туру по презентації нового альбому «CHANAPAR» («Дорога»).