Фото

15:02
9 жовтня в Харкові пройшов концерт кобзарської героїчної пісні. Захід відбувся в актовій залі колишнього Харківського обласного центру народної творчості.
23:47
Місто Попасна в Луганській області вранці 30 вересня обстріляли із "Градів". Загинула одна людина, ще одна отримала важке поранення. В результаті обстрілу повністю згоріли будинок друкарні і гараж станції швидкої медичної допомоги. У самій будівлі станції швидкої допомоги та кількох приватних будинках вибуховою хвилею вибиті вікна. Станція швидкої допомоги втратила 2 з трьох автомобілів. Особистий автомобіль одного з водіїв швидкої таож повністю згорів під час пожежі. Ракети вибухнули і на пероні залізничного вокзалу та дитячого садочка. В останньому, на щастя, на той момент не було дітей.
14:14
Безпілотні літальні апарати для бойових вилетів готують волонтери. Кошти на них збирають усім миром. Самі ж "дрони" конструюють українські радіотехніки, враховуючи бойові потреби. Проект "Аеророзвідка" передав декілька БПЛА на передову. Пробний виліт здійснили під Луганськом.
00:40
Ліканю в місті Щастя Луганськоїобласті 26 вересня обстріляли бойовики. В наслідок обстрілу міста 16 чоловік отримали поранення, з них двоє військові. Дві жінки загинули. Чотири дні поспіль бойовики продовжують обстрілювати позиції українських військових під Щастям. 29 вересня вони знову відкрили вогонь по місту, де й досі проживає чимало мирних мешканців.
00:00
Один із найбільших майданів Європи харків'яни "одягнули" в вишиванку. Малюнок створювали впродовж семи годин. Замість фарб художники взяли крейду та клей. Готова картина завдовжки 100 метрів.
12:40
21 вересня Харків приєднався до всесвітнього маршу миру, який проходив в 70 містах світу, в тому числі в Росії. Цим громадськість висловила свій протест проти війни з Україною та підтримала тих росіян, які не побоялися вийти на марш миру.
13:41
Вірші Тараса Шевченка неодноразово переписували та редагували в різні часи. Микола Зубков зібрав твори Шевченка без коректури. На сьогодні це найповніше видання Кобзаря.
11:54
Виставка вишитих картин відкрилась у Художньому музеї у Харкові. Сучасні художники вишивали за ескізами авангардистів, створеними 100 років тому.
13:38
Селище Новосвітлівка під Луганскьом до початку серпня повністю контролювали терористи. Українська армія в село ввійшла, почались бої, які точились понад три тижні. Звільнити село військовим так і не вдалось. Терористи обстрілювали українських бійців і мирних мешканців без упину. За словами добровольців із батальону "Айдар", вони стріляли з танків, які оточили село з гори, били по селищу "Градами". В Новосвітлівці практично не лишилосьнеушкоджених будинків. Фото - з місця подій, зроблені наприкінці серпня, в день вимушеного відступу бійців.