Фото

13:41
Вірші Тараса Шевченка неодноразово переписували та редагували в різні часи. Микола Зубков зібрав твори Шевченка без коректури. На сьогодні це найповніше видання Кобзаря.
11:54
Виставка вишитих картин відкрилась у Художньому музеї у Харкові. Сучасні художники вишивали за ескізами авангардистів, створеними 100 років тому.
13:38
Селище Новосвітлівка під Луганскьом до початку серпня повністю контролювали терористи. Українська армія в село ввійшла, почались бої, які точились понад три тижні. Звільнити село військовим так і не вдалось. Терористи обстрілювали українських бійців і мирних мешканців без упину. За словами добровольців із батальону "Айдар", вони стріляли з танків, які оточили село з гори, били по селищу "Градами". В Новосвітлівці практично не лишилосьнеушкоджених будинків. Фото - з місця подій, зроблені наприкінці серпня, в день вимушеного відступу бійців.
21:13
В літературному музеї відзначили 245-річчя українського письменника Івана Котляревського. Стіл накривали його улюбленими ласощами.
22:07
Луганський аеропорт знищили російські війська. Сьогодні будівлю посилено обстрілювали "Градами", розповіли десантники з 80-ої бригади. Наразі на місці аеропорту є лише каркас будівлі, снаряди пробивають до підвалу. Після обстрілу артилерією, на аеропорт пішли танки Т-72. Українські військові були вимушені рятуватись пішки з місця події. Кореспонденту "Справжньої Варти" десантники надали фото аеропорту, зроблені за декілька днів до нападу російської армії.
01:03
Прифронтове місто Щастя, яке знаходиться за 25 кілометрів від Луганська, активісти прикрасили українськими прапорами. Національні кольори тепер - на мості, який веде до Луганська, на деревах і стовпах, на школах і навіть на постаменті від поваленого пам'ятника Володимиру Леніну.
19:35
Війна об'єднує. 30 серпня харків'яни зібралися в Саржиному Яру, аби зробити приємні подарунки військовим. Браслети з жовтих і блакитних стрічок, листівки, побажання і малюнки - все для того, щоб підбадьорити бійців і вкотре нагадати: їх чекають, за них моляться, за них хвилюються. Окрім перерахованого, організатори акції надішлють захисникам України світлини жителів міста з плакатами. Фото робили під час заходу.
19:19
Спонтанний флешмоб відбувся після пікету російського консульства 28 серпня. Учасники мітингу прийшли на площу Свободи, розтягнулися уздовж пішохідного переходу і, вигукуючи найрізноманітніші кричалки з "гострим слівцем" про Путіна, рушили у бік пам'ятника Леніну. Скульптуру в цей час охороняла міліція.
00:38
Частину Донецька - місто Мар'їнка - обстрілюють терористи щонайменше п'ять разів на день. В населеному пункті зараз базується українська армія. Як кажуть війскові, проти них воюють російські військові, стріляють прицільно і досить влучно. Практично кожен будинок у місті посічений осколками. Місто напівпусте, люди продовжують покидати власні квартири. Повертаються до рідних домівок тільки аби захопити зимові речі.
00:22
Увечері 28 серпня під стіни Генерального консульства РФ у Харкові прийшли кілька сотень людей з антивійськовими плакатами. Підходити близько до будівлі учасникам акції не дозволяли. Лунали "Червона рута" і пісні ультрас про Путіна. З боку активістів полетіла петарда, через що виникла сутичка з працівниками міліції. Одного хлопця затримали. Ще кілька вибухів петард - і міліція почала вдягати бронежилети. Після завершення мітингу харків'яни рушили на площу Свободи.