Фото

21:02
6 лютого в харківському планетарії відбувся доброчинний концерт харківської співачки-шансоньє Люцини Хворост. В ролі ведучої виступила київська поетеса Олена О’Лір. Також того дня прозвучали поезії та пісні у виконанні харківських поетів, бардів та літераторів. Зібрані під час концерту кошти підуть на допомогу Харківському військовому шпиталю.
15:34
28 січня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» пройшов спільний творчий вечір під назвою «Тепло-візії» за участі Сергія Жадана та Михайла Красикова.
23:20
24 січня в бібліотеці імені В. Короленка відбувся святковий концерт, приурочений до Дня Соборності України. В ньому взяли участь як професійні музиканти, так і аматори. В ролі ведучої виступила Тамара Галич. Завершився концерт виконанням гімну України. Фото: Микола Калита
01:43
Приблизно опівдні снаряди потрапили будівля Центральної лікарні номер 3. Будівля знаходиться в самому центрі міста. На момент події в будівлі були медпрацівники та пацієнти. У дитячому відділенні було 12 дітей, ніхто не постраждав. Як кажуть очевидці, спочатку вони почули звуки вибухів в районі будівлі навпроти - це апеляційний суд, де базуються бойовики, а через 7 хвилин снаряди прилетіли і в будівлю лікарні. За попередньою інформацією, в лікарні немає постраждалих. Усіх пацієнтів евакуювали.
23:40
10 січня біля пам’ятника Шевченку відбулася акція солідарності з французами, які напередодні пережили низку терактів. Щоб вшанувати пам'ять загиблих, в тому числі співробітників журналу «Сharlie Hebdo», мешканці Харкова приносили свічки, олівці та плакати.
17:14
З вечора 3 січня на околицях Донецька поновились бої. Артилерія працює як з боку бойовиків, так і з боку української армії. У Петрівському районі Донецька від обстрілів постраждали щонайменше троє мирних мешканців.
23:01
Село Кримське бойовики покинули у жовтни. З сусіднього села, Сокольників, вони постийно обстрілюють покинуту раніше позицію.
17:04
Військові, ялинка в центрі міста і ніяких салютів. Таким зустрічатиме Новий рік місто Щастя.
22:50
Тиждень тому Міжнародна організація "Червоний Хрест" повернулась на Донбас. Вантажівки з гуманітарною допомогою волонтери відправили як на контрольовані українською владою території, так і на зайняті бойовиками.
21:34
Село кримське - це передова нинішнього фронту. Вийськовим не дають нової техніки, а те, що відправляють сюди, швидко виходить з ладу. З трьох старих машин військові збирають одну.