Фото

12:44
17 травня в Харкові пройшла низка заходів, присвячених Криму та його корінним народам. Ввечері біля пам’ятника Шевченку відбулося віче під назвою «Від депортації до окупації». Діяв «вільний мікрофон». Харківські поети зачитували свої вірші, виступали музичні та танцювальні колективи. Все це задля того, аби висловити свою підтримку корінним народам окупованого Криму.
11:09
16 травня харківський Літературний музей приєднався до Всесвітнього дня музеїв. Того дня відвідувачі могли скуштувати вуличної їжі, побачити наукові презентації від «KHacker Space», пограти в настільні карткові ігри та взяти участь в науково-фантастичних квестах, а діти – побувати на презентації «розумних забавок» з освітньої виставки «Фантастична книга», яка відкриється згодом. І все це – прямо на подвір’ї Літмузею.
10:40
16 травня в центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» пройшла низка заходів, приурочених до Всесвітнього дня музеїв. Відвідувачі мали нагоду побачити виставку одного дня, побувати на концерті чи спектаклі, взяти участь в авторських екскурсіях чи перформансах тощо.
21:45
12 травня в харківському Літературному музеї відбулася зустріч з бійцями "Східного корпусу", які брали участь у військових діях на Сході України. «Герої майбутніх романів» – саме так позиціонують її працівниці Літмузею. Бійці, відповідаючи на запитання аудиторії, розповіли про себе, про свої погляди на цю війну, поділилися планами на майбутнє. Захід відбувся в межах виставки «Будемо жити!», присвяченій світовій літературі про війни ХХ – ХХІ століть.
10:40
11 травня в Харкові пройшла акція в підтримку Надії Савченко. Харків'яни привітали українську військовополонену з Днем народження. Вони колоною рушили до російського консульства, скандуючи гасла «Свободу Надії Савченко», «Надіє, з Днем народження», а також «Путіна під суд», «Путіна чекає Гаага». Згадали також політв’язнів, які зараз знаходяться на території Росії.
18:10
7 березня в центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» страктувала персональна виставка харківського графіка, живописця та педагога Віктора Гонтарова. В експозиції представлені більше п’ятдесяти робіт, створених в період починаючи з кінця 70-х років минулого століття і скінчуючи 2000-ма роками. Передусім це роботи з приватних колекцій.
17:11
8 травня волонтерська група Help Army передала 92-й окремій механізованій бригаді 20 установок для ККТ (кулемет Калашникова танковий) власного виробництва.
10:32
5 травня полку «Азов» виповнився рік. Бійці полку, представники «Східного корпусу» та просто мешканці міста зібралися на площі Конституції, де пройшли урочисті події. Представники «Азову» привітали бійців з річницею та розповіли історію створення полку. Завершився захід виконанням державного гімну.
20:03
23 квітня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» пройшов музично-поетичний вечір, присвячений творчості Шрі Чинмоя, а також темі краси, гармонії та миру, які лежали в основі його філософії.
20:24
22 в квітня в харківській «Просвіті» відбулася музична зустріч зі слобідським бандуристом Назаром Божинським. Під час неї він не тільки зіграв на народних інструментах та заспівав старовинних пісень, ай й розповів про історію української музики. Також він оповів про особливості гри на різних народних інструментах, таких як кобза, бандура та ліра.