Фото

21:34
Село кримське - це передова нинішнього фронту. Вийськовим не дають нової техніки, а те, що відправляють сюди, швидко виходить з ладу. З трьох старих машин військові збирають одну.
15:11
24 грудня громадські активісти Харкова пікетували сесію Міської ради. Вони вимагали дозволити представникам громади бути присутніми на сесії. Проте жодного активіста міліція так і не пропустила. Це призвело до потасовок та штовханини між пікетувальниками та міліціонерами.
22:04
7 грудня харківські майданівці привітали українських військових, які повернулися на ротацію, з Днем української армії. На недільному віче українських бійців вітали зі святом та дарували подарунки. Також того дня відбулося урочисте відкриття каменю, встановленого на честь усіх тих, хто загинув за свободу та незалежність України. Їх пам‘ять присутні вшанували хвилиною мовчання. Після чого майданівці колоною рушили до військового шпиталю, під стінами якого вони привітали усіх тих бійців, які там зараз лікуються.
20:20
У донецькому притулку волонтери рятують собак. Більшість із них - із перебитими кінцівками. Проте є навіть із інфарктами та інсультами. Після лікування колись домашні улюбленці потребують притулку.
16:22
Десятки ковертів, телеграм і листівок - кожна свого роду картина. Роботи молодого художника Костянтина Аленинського виставили у Муніципальній галереї.
14:25
Українські військові на Луганщині в місцях своєї дислокації укріплюють позиції, відновлюють інфраструктуру, допомагають харчами і медикаментами населенню. Частина бійців скаржиться на відсутність теплої форми, належного озброєння та військового автотранспорту та все ж не падають духом. Незважаючи на перемир’я, сепаратисти та російські найманці продовжують обстрілювати українські території із установок залпового вогню «Град» та «Смерч». Доказом цього є залишки касетних снарядів, що подекуди стирчать із землі.
18:47
У місті Щастя, де розташована Луганська теплоелектростанція (ТЕС) несуть службу українські військовослужбовці. Незважаючи на те, що ТЕС забезпечує електроенергією Луганськ, бандити з ЛНР та російські найманці періодично обстрілюють її з гармат та мінометів.
18:49
Сьогодні, 22 листопада у Харкові проходять заходи присвячені Дню памяті жертв голодоморів в Україні. Відтак, на будівлях органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій приспущені державні прапори із чорною траурною стрічкою. Також сьогодні відбулась церемонія покладання квітів до першого в Україні Хреста жертвам Голодомору. А ввечері на площі Свободи розпочалась акція «Запали свічку». Тож сотні городян прийшли вшанувати пам'ять невинно загиблих від голоду.
15:30
Відзначили річницю біля пам'ятника Шевченку, де зазвичай збиралися Євромайданівці. Після мітингу учасники рушили на площу Свободи.
21:55
У Харкові більш як 1 тис. людей прийшли на мітинг біля пам'ятника Тарасу Шевченку, присвячений річниці Євромайдану. Зокрема, серед присутніх можна було побачити активістів політичних партій, волонтерів і просто небайдужих харків'ян. Також уздовж вулиці Сумської активісти розгорнули великий прапор України. Його довжина склала сто метрів.Згодом, близько тисячі людей пройшли ходою від пам'ятника Шевченку до площі Свободи. Люди скандували «Слава Україні! Героям Слава!», «Герої не вмирають!» та відомі кричали про Путіна.