Фото

20:03
23 квітня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» пройшов музично-поетичний вечір, присвячений творчості Шрі Чинмоя, а також темі краси, гармонії та миру, які лежали в основі його філософії.
20:24
22 в квітня в харківській «Просвіті» відбулася музична зустріч зі слобідським бандуристом Назаром Божинським. Під час неї він не тільки зіграв на народних інструментах та заспівав старовинних пісень, ай й розповів про історію української музики. Також він оповів про особливості гри на різних народних інструментах, таких як кобза, бандура та ліра.
13:35
В галереї «ЄрміловЦентр» триває виставка екоплакатів. Її відкриття відбулося в межах IX-ї Міжнародної триєннале екологічного плакату «4-й Блок», яка традиційно проходить на роковини Чорнобильської катастрофи. На виставці представлені роботи 400 дизайнерів з 40 країн світу. Основні теми робіт – екологія, права людини, гуманізм, соціальні проблеми тощо.
10:34
4 квітня в Великій залі Харківського Національного Театру Опери і Балету відбувся концерт джазових музиканток Лаури та Крістіни Марті. Концерт відбувся в межах всеукраїнського туру по презентації нового альбому «CHANAPAR» («Дорога»).
11:03
23 березня в Харкові відбулося традиційне недільне віче та концерт, присвячені Криму та кримчанам. Захід відбувся під гаслом «Харків пам’ятає Крим».
15:38
13 березня в галереї «ЄрміловЦентр» відкрилася художня виставка Олега Дроздова під назвою «Терралогія», яка триватиме до 28 березня 2015 року.
12:40
12 березня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» відбувався благодійний вечір українського романсу та російської поезії під назвою «Кох-х-хаю!». В ньому взяли участь співачка-шансоньє Люцина Хворост і поет Михайло Красиков.
17:09
9 березня близько опівдня коло пам’ятника Шевченку пройшли урочисті заходи, присвячені річниці з дня народження поета. Вони були організовані Громадською вартою. Харків'яни читали шевченкові вірші. О. Віктор Маринчак (УПЦ КП) провів молебень. Запланована хода через непросту ситуацію в місті була скасована.
16:21
9 березня харків’яни зібралися біля пам’ятника Шевченку, щоб відзначити річницю з дня народження українського поета. Вони читали шевченкові вірші, який на даний час залишаються доволі актуальними. Деякі з них прочитали і власні поезії, присвячені Шевченку. Захід пройшов спокійно. Провокацій не було.
21:02
6 лютого в харківському планетарії відбувся доброчинний концерт харківської співачки-шансоньє Люцини Хворост. В ролі ведучої виступила київська поетеса Олена О’Лір. Також того дня прозвучали поезії та пісні у виконанні харківських поетів, бардів та літераторів. Зібрані під час концерту кошти підуть на допомогу Харківському військовому шпиталю.