Фото

14:52
В приміщенні харківської «Просвіти» триває вставка моделей, виготовлених школярами з гуртка стендового моделізму Станції юних техніків. На ній представлені моделі військової техніки, яка була задіяна у війнах починаючи з Першої світової і закінчуючи сьогоденням.
14:33
30 червня бійці спецпідрозділу міліції «Східний корпус» вирушили до зони АТО. Проводити їх прийшли родичі, друзі, представники ГО «Східний корпус» та просто небайдужі харків’яни.
21:52
29 червня в центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» завершився другий день Урбаністичного фестивалю. Як і раніше, відвідувачі мали змогу відвідати ярмарок мікро-можливостей, послухати різноманітні лекції та презентації на різні актуальні теми, подивитися урбаністичне кіно. Крім того, в межах фестивалю пройшли воркшопи під назвою «Харків – завтра».
16:31
28 червня в Харкові стартував перший Урбаністичний фестиваль, присвячений міським перетворюванням. В його межах проходить низка заходів, направлена на активацію міської громади та обговорення розвитку Харкова. Це і ярмарок мікро-можливостей, і різноманітні лекції та презентації, і кінопокази тощо. Сам фестиваль триватиме два дні.
15:46
28 червня Харків приєднався до відзначення Дня Конституції. Святкування розпочалося з покладання квітів біля пам’ятника Шевченку, в якому взяли участь представники міської влади, члени громадських організацій, громадські активісти та інші мешканці міста. Після цього відбувся невеличкий концерт, в якому взяли участь народні колективи.
12:11
21 червня в харківському Літературному музеї в межах виставки «Будемо жити» пройшов літературно-музичний вечір «Чуєш, мій друже…». Під час нього львівські поетеси Галина Крук та Маріанна Кіяновська поділилися власними роздумами стосовно того, якою має бути література в умовах війни та яку відповідальність несе митець за свої твори. Крім того, на цьому заході була порушена проблема совєтської міфології, яка не тільки впливає на свідомість сучасників, а й продовжує служити у відверто пропагандистських цілях.
10:59
16 червня в Харківському історичному музеї стартувала виставка, присвячена війні на сході України. На експозиції можна побачити шеврони різноманітних військових частин, амуніцію, патрони, уламки снарядів та просто речі, які були у військових в зоні АТО. Всі предмети, які потрапили до музею, були надані волонтерами.
10:25
14 червня на площі Свободи пройшло недільне віче, де знову обговорили актуальні проблеми в сфері економіки. Зокрема, це стосувалося касових апаратів та введення ПДВ рахунків, що може завдати удару по українській економіці. В заході також взяли участь і приватні підприємці, чиї інтереси якраз порушуються цими нововведеннями.
23:28
11 червня на площі Конституції пройшла інформаційно-пізнавальна акція «ЄВРОавтобус: об'єднаймо Україну». До уваги відвідувачів – різного роду вікторини, майстер-класи, флешмоби. На площі була розміщена фотосушка та діяла бібліотека під відкритим небом, на якій можна було побачити твори як зарубіжних, так і українських авторів. Цією акцією організатори мають намір проінформувати відвідувачів про Євросоюз. Аналогічні заходи вже пройшли в Ужгороді та Дрогобичі.
14:11
В харківській Муніципальній галереї триває презентація інсталяції одеської художниці Наталії Мариненко під назвою «Пташиний Bizarre». На ній можна побачити як керамічну скульптуру, так і 3-D відео. Всі голуби в цій інсталяції представлені в натуральну величну. Їх сірий колір, за задумом авторки, символізує агресію, смерть та насильство. Виставка триватиме до 22 червня 2015 року.