Фото

17:40
21 листопада в парку Шевченка відбулося відзначення другої річниці Євромайдану. Розпочався захід з хвилини мовчання, якою присутні вшанували пам’ять всіх загиблих. На імпровізованій сцені виступили учасники київського та харківського майданів, які згадували тодішні події.
13:43
18 листопада під час сесії міськради відбулася акція, в якій взяли участь небайдужі мешканці міста. Перед входом до міськради вистроївся кордон міліції. Чимало громадських активістів, чиї імена були заявлені в списку, не пустили на засідання. Вони написали колективне звернення в прокуратуру.
11:18
14 листопада в галереї «Come in» стартувала виставка «Ботаніка», яка являє собою авторський проект Тетяни Малиновської та Артема Волокітіна. На ній представили свої роботи художники з різних міст України – Харкова, Києва, Одеси, Донецька, Запоріжжя і Севастополя. Головною темою виставки стало флористичне різноманіття, а вимоги, виставлені до робіт, були дві – строгість композиції та свобода техніки.
21:53
8 листопада в Харкові відбувся вже другий Ярмарок громадських ініціатив – «Соціальний Vitamin-В». В його межах пройшли різноманітні презентації, майстер-класи та квести, під час яких представники різних громадських організацій мали нагоду познайомити харків’ян зі своєю діяльністю. Завершився ярмарок показом показ фільму від Docudays UA.
10:08
3 листопада у драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка пройшов студентський перформанс, присвячений українському письменнику та драматургу Миколі Кулішу. Захід був приурочений до роковин чергового злочину совєтської влади, коли до 20-річчя жовтневої революції було розстріляно 1111 в’язнів, серед яких близько третини були українцями.
23:03
В Харківській муніципальній галереї триває виставка Віталія Куликова. До неї увійшли роботи, написані художником за останні 5 років. Виставка проходить в межах масштабного ретроспективного проекту «IN MEMORIAM», присвяченому творчості художника. А 29 жовтня в Харківській Муніципальній галереї стартувала теоретична платформа проекту.
17:45
27 жовтня в галереї VOVATANYA в межах проекту «IN MEMORIAM» стартувала виставка друкованої графіки Віталія Куликова, приурочена до дня народження художника. Триватиме вона до 20 листопада.
21:08
17 жовтня в межах форуму AGROPОRT-2015 відбулися змагання трактористів, які пройшли в три етапи. Це обробка ґрунту на час, тракторний армреслінг та гонки по ґрунтовому кільцю. Завершилися змагання нагородженням переможцям та закриттям AGROPОRT-2015.
15:11
У містечку Мар’янка, яке до недавнього часу було чи не найгарячішою точкою АТО, після початку відведення озброєння калібром менше 100-мм, відносно тихо. Але бійці 14-ї окремої механізованої бригади, які тримають оборону на околицях міста все ж не поспішають розслаблятися. Бо звикли, що перемир’я тут періодично порушується звуками вибухів та автоматних черг . Так, за повідомленням штабу АТО, 27 вересня в результаті мінометного обстрілу було поранено четверо українських військових. А 15 вересня бій із бойовиками тривав дві з половиною години. За словами військових, одразу ж місія ОБСЄ приїхала, наче знали шо шось має бути.
20:46
15 жовтня в Харкові пройшов перший день Міжнародного форуму з розвитку фермерства AGROPОRT-2015, який об’єднав під своїм дахом аграріїв з усіх областей України. В межах форуму пройдуть 23 заходи, на яких виступлять 130 спікерів з різних країн світу. Для участі в ньому вже зареєструвалося близько 4 тисяч осіб. Триватиме форум три дні.