Фото

20:53
Сьогодні в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» відкрилася експозиція авторських іграшок «Сезон ляльок». На ній свої роботи продемонстрували автори з Харківського обласного об’єднання майстрів авторських ляльок та ведмежат Тедді, якому нещодавно виповнилося десять років. На виставці можна побачити найрізноманітніші роботи – починаючи від м’яких іграшок і закінчуючи реалістичного вигляду фарфоровими ляльками.
17:13
24 грудня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» стартувала виставка під назвою «Різдвяний подарунок Слобожанщині». Це вже п’ята ювілейна виставка, в якій беруть участь викладачі художніх шкіл та художніх відділень шкіл естетичного виховання Харківщини. Всі роботи об’єднані однією «зимовою» тематикою, де відображається бачення художників зими, Різдва та Нового року.
11:30
В Літературному музеї пройшов захід, присвячений футуристам та футуризму як напрямку. До уваги відвідувачів – читання віршів поетів-футуристів, складання власного футуристичного маніфесту, міні-лекція "Шлях до смайлів та інфографіки: мова футуристів і сучасність" та майстер-класи зі звукових маніпуляцій і складання поетичного техноконструктору.
12:53
В харківській книгарні є відбувся вечір україномовної поезії та прози. В заході взяли участь харківські автори, які пишуть свої твори саме українською мовою. Вони зачитали свої вірші та уривки з прозових творів. У кожного було в запасі близько семи хвилин, щоб ознайомити присутніх зі своєю творчістю.
22:18
21 грудня в креативному хабі Spalah відбувся творчий вечір Сергія Жадана. Під час заходу він зачитав свої вірші – як старі, так і ті, що були написані нещодавно. Це був останній виступ Жадана в Харкові цього року.
20:57
В харківській галереї «АС» стартувала виставка братів Фомічевих, де були представлені різноманітні арт-об’єкті зі скла. Деякі вироби були виготовлені за унікальною авторською технікою. Подивитися на них можна буде до 31 грудня.
16:41
В Харкові на площі Конституції відбувся мітинг за участі приватних підприємців, який розпочався під гаслом «Збережемо єдиний податок». Його учасники наполягають на необхідності збереження спрощеної системи оподаткування. За їх словами, новий закон Верховної ради завдасть удару не тільки по малому та середньому бізнесу, а й нашкодить економіці країни в цілому.
20:58
13 грудня в бібліотеці імені В.Г. Короленка пройшла «Жива бібліотека», яка являла собою спілкування з живими людьми, які виступили в ролі «книг». Серед них – фріган, кришнаїт, фрукторіанка, патологоанатом, лікарняний клоун, заклинателька коней та ром. Передусім, спілкування з ними має зруйнувати певні стереотипи, які існують навколо цих людей в суспільстві.
20:09
В харківському пабі «Старик Хэм» пройшли поетичні читання за участі поетів Сергія Жадана та Бориса Херсонського. Вони зачитали як власні вірші, так і переклади творчості один одного. Зустріч проходила в неформальній та невимушеній обстановці.
19:57
9 грудня в ЄКЦ «Бейт Дан» відбулася презентація соціального проекту під назвою «Давай дружити» для дітей з особливостями розвитку та їх батьків. В його межах було влаштоване свято з різноманітними майстер-класами, презентацією книги «Мишка», творчими номерами та сюрпризами для маленьких відвідувачів.