Фото

09:03
У Харківській галереї АС стартувала виставка графіки художника Сергія Завгороднього під назвою «Гетсиманський сад».
19:00
У проекті «Філософія серця. Почуття. що формують життя» вперше у Харкові зібрано більше 100 світлин та близько 30 відео про волонтерську діяльність.
02:27
Відомі автори, які вже стали класиками сучасної поезії, презентували нові книжки для харківських шанувальників. Модератором вечору став Сергій Жадан. Зустріч стала частиною «Всеукраїнського туру: Юрій Іздрик та Ірина Цілик».
22:08
Сьогодні у книгарні «Є» відбулася презентація чергового номеру журналу «Пам’ятки України», у якій взяли участь представники громадської організації «Вікімедіа Україна».
13:00
Відкрилася нова виставка художниці Наталі Мироненко
23:01
Нещодавно у Харкові відбулося традиційне святкування Дня однієї вулиці, яке пройшло на вулиці Мистецтв.
13:40
У центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» стартувала виставка картин з колекції Тетяни та Бориса Гриньових, де були представлені роботи трьох поколінь українських художників. Це «Нонконформісти», «перше «незалежне» покоління» та «покоління 2004» – роботи цих митців були представлені на одній виставці.
19:53
У галереї «Мистецтво Слобожанщини» стартувала виставка плакатів та ліногравюри під назвою «Уроки історії». На ній представлені роботи молодого художника Микити Шилімова, який порушує в них такі теми, як патріотизм, сила духа, самопожертва та боротьба за власну незалежність.
14:04
У арт-підвалі Харківської муніципальної галереї відбувся перформанс за участі представників Лабораторії ненаправлених дій.
08:53
У галереї «COME IN» стартувала виставка «Герой поневолі». На ній можна побачити малюнки, які увійшли до першого тому графічного роману Михайя Тимошенка та Кирила Горішного. Це сучасна адаптація повісті Івана Франка «Герой поневолі», яка розповідає про події революції 1848 року, що увійшли в історію під назвою «Весна народів».