Фото

19:12
Плейбек-театр «Живе дзеркало» відомий своєю участю у кількох соціальних проектах і підтримкою волонтерських ініціатив.
10:02
У харківській книгарні «Є» відбулася презентація нової книги Ярослава Мельника «Маша, або постфашизм».
00:48
В «ЕрміловЦентрі» відбулося яскраве дійство, під час якого звичайні люди намагалися дослідити зони толерантності в сучасному соціумі. Мета перфомансу — закликати до міжрелігійного діалогу та єднання протилежностей.
22:28
У харківській книгарні «Є» відбулася презентація нової книги Марка Лівіна «Бабине літо», в якій через світосприйняття дитини розкривається тема батьківського розлучення.
16:46
До Дня Незалежності підготують перший пусковий комплекс Харківської обласної філармонії — органний зал.
10:57
У арт-підвалі Муніципальної галереї презентована нова комп’ютерна гра Микити Філоненка, яка стала частиною проекту «Маргінальна дія».
09:54
Нещодавно у Будинку письменника була презентована нова поетична збірка Анастасії Шевцової під назвою «Небесний рок-н-рол».
09:03
У Харківській галереї АС стартувала виставка графіки художника Сергія Завгороднього під назвою «Гетсиманський сад».
19:00
У проекті «Філософія серця. Почуття. що формують життя» вперше у Харкові зібрано більше 100 світлин та близько 30 відео про волонтерську діяльність.
02:27
Відомі автори, які вже стали класиками сучасної поезії, презентували нові книжки для харківських шанувальників. Модератором вечору став Сергій Жадан. Зустріч стала частиною «Всеукраїнського туру: Юрій Іздрик та Ірина Цілик».