Фото

15:38
13 березня в галереї «ЄрміловЦентр» відкрилася художня виставка Олега Дроздова під назвою «Терралогія», яка триватиме до 28 березня 2015 року.
12:40
12 березня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» відбувався благодійний вечір українського романсу та російської поезії під назвою «Кох-х-хаю!». В ньому взяли участь співачка-шансоньє Люцина Хворост і поет Михайло Красиков.
17:09
9 березня близько опівдня коло пам’ятника Шевченку пройшли урочисті заходи, присвячені річниці з дня народження поета. Вони були організовані Громадською вартою. Харків'яни читали шевченкові вірші. О. Віктор Маринчак (УПЦ КП) провів молебень. Запланована хода через непросту ситуацію в місті була скасована.
16:21
9 березня харків’яни зібралися біля пам’ятника Шевченку, щоб відзначити річницю з дня народження українського поета. Вони читали шевченкові вірші, який на даний час залишаються доволі актуальними. Деякі з них прочитали і власні поезії, присвячені Шевченку. Захід пройшов спокійно. Провокацій не було.
21:02
6 лютого в харківському планетарії відбувся доброчинний концерт харківської співачки-шансоньє Люцини Хворост. В ролі ведучої виступила київська поетеса Олена О’Лір. Також того дня прозвучали поезії та пісні у виконанні харківських поетів, бардів та літераторів. Зібрані під час концерту кошти підуть на допомогу Харківському військовому шпиталю.
15:34
28 січня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» пройшов спільний творчий вечір під назвою «Тепло-візії» за участі Сергія Жадана та Михайла Красикова.
23:20
24 січня в бібліотеці імені В. Короленка відбувся святковий концерт, приурочений до Дня Соборності України. В ньому взяли участь як професійні музиканти, так і аматори. В ролі ведучої виступила Тамара Галич. Завершився концерт виконанням гімну України. Фото: Микола Калита
01:43
Приблизно опівдні снаряди потрапили будівля Центральної лікарні номер 3. Будівля знаходиться в самому центрі міста. На момент події в будівлі були медпрацівники та пацієнти. У дитячому відділенні було 12 дітей, ніхто не постраждав. Як кажуть очевидці, спочатку вони почули звуки вибухів в районі будівлі навпроти - це апеляційний суд, де базуються бойовики, а через 7 хвилин снаряди прилетіли і в будівлю лікарні. За попередньою інформацією, в лікарні немає постраждалих. Усіх пацієнтів евакуювали.
23:40
10 січня біля пам’ятника Шевченку відбулася акція солідарності з французами, які напередодні пережили низку терактів. Щоб вшанувати пам'ять загиблих, в тому числі співробітників журналу «Сharlie Hebdo», мешканці Харкова приносили свічки, олівці та плакати.
17:14
З вечора 3 січня на околицях Донецька поновились бої. Артилерія працює як з боку бойовиків, так і з боку української армії. У Петрівському районі Донецька від обстрілів постраждали щонайменше троє мирних мешканців.