Фото

16:27
25 липня на площі Свободи пройшов Відкритий університет, в межах якого харків’яни могли познайомитися українською військовою технікою та зброєю, долучитися до плетіння маскувальних сіток чи патріотичних браслетів тощо. На заході було присутні волонтери, які збирали кошти на допомогу українським військовим.
15:49
18 липня на площі Свободи відбувся «відкритий університет», під час якого харків’янам показали військову техніку та розповіли як користуватися зброєю. На заході були присутні військові та правоохоронці. Також всі охочі мали змогу долучитися до плетіння маскувальних сіток та патріотичних браслетів.
13:50
16 липня в медіа-центрі «Время» пройшов круглий стіл, в якому взяли участь представники різноманітних екологічних організацій Харкова. Під час заходу вони мали нагоду презентувати широкому загалу свої ідеї, познайомити присутніх зі своєю діяльністю та налагодити зв’язки з іншими активістами для подальшої співпраці.
22:13
Після мітингу на підтримку «Правого сектору» активісти рушили до приміщення управління Міністерства внутрішніх справ. Вони скандували гасла «Авакова на нари», «Авакова у відставку», «Свободу патріотам», «Революція» тощо. Також того дня громадські активісти написали лист на ім'я Петра Порошенка, в якому вони наголосили на необхідності відставки Авакова.
20:15
12 липня на площі Свободи відбувся мітинг на підтримку «Правого сектора», в якому взяло участь близько 200 чоловік. Серед них були як члени «Правого сектору», так і представники інших громадських організації. Під час мітингу вони вимагали владу позбавити нардепа «Опозиційного блоку» Михайла Ланьо депутатської недоторканості, а також відправити у відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.
16:21
7 липня до однієї з військових частин Національної гвардії України завітали харківські музиканти, які влаштували концерт для бійців. Того дня перед військовими виступили гурт «Папа Карло» та Борис Севастьянов, які регулярно проводять музичні виступи в зоні АТО, а також співачка Люцина Хворост та трубач Костянтин Олійник. Концерт був організований волонтерами ГО "Сила допомоги" та активістами ГО "Євромайдан Харків". Бійці залишилися задоволені концертом. Вони дякували музикантам за таку увагу.
14:52
В приміщенні харківської «Просвіти» триває вставка моделей, виготовлених школярами з гуртка стендового моделізму Станції юних техніків. На ній представлені моделі військової техніки, яка була задіяна у війнах починаючи з Першої світової і закінчуючи сьогоденням.
14:33
30 червня бійці спецпідрозділу міліції «Східний корпус» вирушили до зони АТО. Проводити їх прийшли родичі, друзі, представники ГО «Східний корпус» та просто небайдужі харків’яни.
21:52
29 червня в центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» завершився другий день Урбаністичного фестивалю. Як і раніше, відвідувачі мали змогу відвідати ярмарок мікро-можливостей, послухати різноманітні лекції та презентації на різні актуальні теми, подивитися урбаністичне кіно. Крім того, в межах фестивалю пройшли воркшопи під назвою «Харків – завтра».
16:31
28 червня в Харкові стартував перший Урбаністичний фестиваль, присвячений міським перетворюванням. В його межах проходить низка заходів, направлена на активацію міської громади та обговорення розвитку Харкова. Це і ярмарок мікро-можливостей, і різноманітні лекції та презентації, і кінопокази тощо. Сам фестиваль триватиме два дні.