14 червня 2011

22:48
… пошукові запити потрібно було б подавати у письмовій формі, на спеціальному бланку, у вівторок та четвер з дев’ятої до одинадцятої години ранку, за місцем прописки. Для цього було б необхідно відстояти чергу з тридцяти людей.
22:04
Українська мова, слава Богу, вільна від кримінального «блатного» жаргону. Тож для того, щоб передати всю «глибину» «мислення» наших поточних Донецьких керівників пропонуємо цей мистецький матеріал мовою оригіналу. Сподіваємося, що після нього «любов» до цієї синюшної влади стане ще більшою і об’ємнішою.
19:47
Євген Коновалець був полковником армії Української Народної Республіки та першим головою Проводу Організації Українських Націоналістів. Заходи із вшанування Євгена Коновальця відбулись у Молодіжному парку біля каменю УПА.
02:32
Муаммар Каддафі зіграв партію разом із одіозним президентом Міжнародної федерації шахів Кірсаном Ілюмжиновим. Він приїхав до лівійської столиці, щоби оцінити перспективи проведення шахового турніру, що припадає на перше жовтня. А поки Муаммар Каддафі вів битву на шаховій дошці, вірні йому війська ледь стримували повстанців на підступах до столиці.
16:17
Невідомі спиляли п'ятиметровий хрест вагою 200 кг, встановлений під Аскольдовою могилою, та кинули його на місці.
16:03
Торги по долару на міжбанківському валютному ринку завершилися в діапазоні 7.9865-7.9890 грн/дол.
02:44
Явка на тестування ЗНО по російській мові, яке пройшло 10 червня, в Харківської області склала 65,3%. Як повідомили в Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти, в області для здавання цих тестів зареєструвалося 277 осіб, на тестування прийшло 181 абітурієнт (не з'явилося 96 осіб).
15:18
16 - 17 червня у Ватикані зберуться бізнес-лідери зі всього світу для того, щоб взяти участь в «Урядовому саміті на тему етики для бізнес-світу». Одним із організаторів саміту є Папська Рада справедливості і миру. Її глава, кардинал Пітер Тарксон, зазначив, що Церква повинна нагадувати людям про «можливість дивитися на речі по-іншому, ніж вони звикли».
15:11
У Брюсселі, столиці Бельгії, працює уряд всього Євросоюзу. Проте самі бельгійці вже рік живуть без уряду. По тому, як 13 червня 2010 року у Бельгії відбулися загальнодержавні парламентські вибори, уряд так і не було сформовано. Переговори щодо створення коаліції постійно затягувалися, а згодом і зовсім зайшли у глухий кут.
13:24
У харківських пунктах обміну валют 10 червня продовжує падати ціна на євро. Причому, в деяких обмінках різниця між купівлею і продажем євро досягає 20 копійок.