26 червня 2011

23:18
У клубі «Корова» виступили три харківські групи, що претендують на виступ в Коктебелі у вересні, і московські гості, група «Карл Хламкин и ОгнеОпаснОркестр». Пре-паті 2011 року проходять в 6 містах України, Харків став четвертим.
23:07
Мешканець Барвінківського району подав позов до Харківського окружного адміністративного суду до Барвінківської райдержадміністрації з вимогою визнати безпідставним відмову РДА в наданні йому публічній інформації, а також визнати її бездіяльність. Про це повідомила начальник відділу забезпечення діяльності апарату Харківської облдержадміністрації Головного юридичного управління ХОДА Тетяна Барановська.
17:48
У роковини початку війни вона нарешті закінчилася для одинадцятьох радянських військовополонених. 22 червня на центральному кладовищі перепоховали їхні залишки. Імена цих бійців залишаються нез'ясованими. Відомо лише місце, де вони загинули. Це фашистський концентраційний табір, який за часів війни був розташований на території 61-го арсеналу.
16:15
Від 200 до 300 тис. працездатних мешканців Харківської області не платять податків і внесків до Пенсійного фонду, перебуваючи в так званому тіньовому секторі економіки. Про це 24 червня заявив журналістам заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.
16:03
Таке рішення ухвалила міська комісія з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища. У Харкові Радянський Союз ще й досі існує в назвах станцій метро, вулиць, проспектів, скверів, а також у пам’ятниках, зокрема і Леніну. Радянські назви фактично всюди: вулиці - П’ятдесят років СРСР, П’ятдесят років ВЛКСМ, Постишева, Чубаря … Райони: Жовтневий, Дзержинський, Орджонікідзевський, Червонозаводський.