8 лютого 2013

18:40
Зі складів військової частини А-2136, що в Шевченківському районі Харківської області, на утилізацію за межі України вивезли чергову партію компоненту ракетного палива «меланж» (- окислювач ракетного палива) вагою 380 тонн.
18:31
7 лютого у рамках тематичних вечорів Австрійської бібліотеки у Харкові відбулась творча зустріч з Сергієм Жаданом – відомим українським письменником і перекладачем. Гості вечора ознайомились із сучасною австрійською поезією. Твори десяти віденських авторів, представлені у збірці «Діти Райнера і Марії» і перекладені з німецької Сергієм Жаданом. Крім того С.Жадан прочитав дещо з написаного ним за часів життя у Відні.
17:22
Прокуратура Харківської області під час перевірки виявила факти незаконної реалізації зерна, що належало Державному резерву України. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на начальника відділу прокуратури області Володимира Іванова.
15:16
Євро на міжбанку завершив день зниженням на 16 копійок, долар – майже на 2 копійки
17:17
У приміщенні Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відкрився Українсько-індійський академічний центр. Урочиста церемонія відкриття академічного центру пройшла за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні Раджіва Кумара Чандера та керівників харківського вишу.
12:02
У четвер, 7 лютого, в результаті наїзду швидкого поїзда «Інтерсіті +» (Hyundai) сполученням «Дніпропетровськ – Київ» у Дніпродзержинську Дніпропетровської області загинув літній чоловік.
11:57
У харківських пунктах обміну валют в п'ятницю, 8 лютого помітно подешевшала європейська валюта. Курси долара і російського рубля змінилися незначно.
11:33
Міжбанківський валютний ринок відкрився падінням євро на 13 копійок – до 10,8880-10,8970 грн/євро.
09:30
На п'ятницю, 8 лютого, НБУ встановив офіційний курс гривні, знизивши підвищивши євро, знизивши курс російського рубля та залишивши курс долара без змін.
22:42
7 лютого у Харкові відбулась підсумкова колегія за результатами роботи Головного територіального управління МНС України у Харківській області у 2012 році.