8 листопада 2013

18:50
Громадська організація «Зоощит», яка в Дніпродзержинську захищає безпритульних собак від знищення, завтра в черговий раз нагадає землякам про цю болючу проблему
15:28
Міжбанківський валютний ринок сьогодні, 8 листопада, закрився підвищенням євро на 3 копійки і зниженням долара на копійку у продажу.
13:38
6 листопада в Харкові співробітники УБОЗ затримали чоловіка, який скоїв наліт на заклад, де працює лотерея.
12:45
З 11 по 15 листопада в харківському Будинку актора відбудеться ІІІ Міжнародний театральний фестиваль малих форм «Театронік». Протягом п'яти днів свої постановки харків'янам покажуть актори з України, Грузії, Сербії, Росії, Молдови, Ізраїлю, Болгарії, Німеччини. У рамках фестивалю проведуть виставку плакату міжнародного театрально-дизайнерського фестивалю «Живи». Почесним гостем «Театроніка» стане його куратор, театрознавець і драматург з Німеччини Ніна Мазур.
12:19
У п'ятницю, 8 листопада, в деяких харківських пунктах обміну валют євро подешевшав в середньому на 6-10 копійок. Курси долара російського рубля практично не змінилися.
12:02
Міжбанківський валютний ринок відкрився без особливих коливань.
08:30
На п'ятницю, 8 листопада, НБУ встановив офіційний курс гривні, знизивши курс євро, підвищивши котирування російського рубля і залишивши курс долара без змін.
22:14
Цього тижня на базі притулку Донецького міського благодійного фонду «Піф» відкрили один з кращих в Україні притулків для бездомних собак. На церемонії відкриття були присутні донецький міський голова Олександр Лук'янченко і директор Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Анатолій Заболотний. З 2011 року в Донецьку реалізується програма «Безпечне місто для людей і тварин» спільно з Фондом Р. Ахметова, яку вважають чудовим зразком приватно-державного партнерства, спрямованого на розв'язання непростої проблеми безпритульних собак.