Донбас

14:09
Кордони території, які контролювалися українськими військовими в районі Луганська, знову змінилися. Цього разу вони посунулися до лівого берега річки Сіверський Донець. Про це в ході брифінгу повідомив заступник керівника інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимир Польовий.
14:03
Вибух у Донецьку стався в результаті попадання снаряда в цех казенного заводу хімічних виробів, в якому знаходилася промислова вибухівка. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив перший заступник мера Донецька Костянтин Савінов.
22:13
19 вересня в Донецьку зберігається напружена обстановка. Вибухи і залпи чутні в Петрівському, Кіровському, Куйбишевському і Ленінському районах міста.
18:57
У Луганській області бойовики стріляли в районах Гірського, Золотого, Орєхового, Чорнухіного, Станиці Луганської, Сєверодонецька і Щастя, яке в результаті зазнало найбільшіх руйнувань.
18:49
Через неможливість доставити на фільтрувальні станції «Луганськводи» рідкий хлор, підприємства змушені припинити водопостачання у 9 міст.
12:35
У Донецьку на даний момент чути вибухи і перестрілки в районі селища шахти «Трудівська», без газопостачання залишається більше тисячі абонентів і 31 підприємство, повідомляє прес-служба Донецької міської ради.
12:18
Працівники карного розшуку 17 вересня викрили та затримали трьох осіб, мешканців Луганської області, які займалися диверсійною діяльністю. Про це повідомляє інформаційно-аналітичний центр РНБО.
11:02
У Луганську енергетики поетапно підключають трансформаторні підстанції, і у багатьох житлових будинках вже з'явилося світло. Про це інформагентству CXID.info повідомили в прес-службі Луганської міської ради.
10:40
17 вересня в Донецьку бойовики продовжують штурмувати аеропорт. Навколишні будинки і квартали пошкоджені.
15:32
16 вересня вранці в Донецьку один зі снарядів розірвався поряд з автобусом, що слідував за 42-м маршрутом.