Донбас

17:59
Надлишки мають ті сім'ї, в яких більше однієї квартири і однієї машини.
17:34
Ніч з 25 на 26 вересня в Донецьку була напруженою. Сильна пожежа виникла в аеропорту, а поряд з вокзалом згоріли два будинки.
17:16
26 вересня вранці бойовики ЛНР знову обстріляли місто Щастя в Луганській області.
11:36
Жителі Київського району повідомляють про пожежу і дим.
11:27
У Луганській області за добу постраждали 2 бійці сил антитерористичної операції. Про це говориться в повідомленні прес-служби голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля, передає РБК-Україна.
22:06
Третій місяць поспіль бюджетники і пенсіонери на Луганщині не отримують виплати. Гуманітарна допомога дісталась кожному другому, хто очікував на неї. Військові та добровольці діляться харчами з місцевими мешканцями. Останні ж кажуть, що протримаються так щонайбільше два місяці.
21:05
Позицію українських військових під Луганськом обстріляли з мінометів. Обстріл тривав понад дві години.
17:05
23 вересня в Луганську, як і раніше, тихо. Через сильний вітер, за словами луганчан, в деяких районах виникли нові проблеми зі світлом.
16:52
Ніч з 23 на 24 вересня пройшла неспокійно. У місті бушував ураган, крім того, не припинявся обстріл декількох районів Донецька.
18:33
Ніч з 22 на 23 вересня в Луганську пройшла спокійно. У місті тихо. У деяких районах зберігаються проблеми з електрикою і водою. Газ є. Основна проблема - відсутність води. У багатьох районах відновлено постачання електроенергії, і з'явився мобільний зв'язок.